Błąd aplikacji gg prz systemie windows 7

Witam

Mam system Windows 7. I od pewnego czasu nie działa mi starsza wersja gg 7.7, wyskakuje komunikat o błędzie. Nie pomogło odinstalowanie i ponowna instalacja programu.

Natomiast wersja 10.0 działa bez problemu.

Co może być przyczyną nagłego błędu w gg

Pozdrawiam

Karina

Problemem tego programu jest to ze on nie jest zgodny z Windows 7

Zapewne aktualizował ci sie system i skutkiem tego jest niedziałająca aplikacja gg sam tak miałem na gg i na innych aplikacjach nic z tym nie zrobisz chyba ze system przeinstalujesz to zadziała ale nie wiem jak długo …

Próbowałaś trybu zgodności z Windows xp ??

Dzięki. Nie próbowałam. A jak to można zrobić?

Klikasz PPM na ikonkę GG i wybierasz Właściwości, następnie zakładka Zgodność, zaznaczasz pole Uruchom ten program w trybie zgodności z i wybierasz Windows XP (Service Pack 3).

Edit:

Jeśli to nie pomoże to spróbuj odinstalować GG ale za pomocą programu RevoUninstaller, wybierz tryb Zaawansowany.

Aplikacja zostanie usunięta wbudowanym instalatorem, a program dodatkowo sprawdzi czy nie pozostały jakieś “śmieci” w rodzaju kluczy w rejestrze lub plików. A następnie ponownie zainstaluj aplikację i sprawdź czy działa.

Kiedyś też miałem GG 7.7 na Win7 i aby było wszystko dobrze program musiałem uruchamiać jako administrator, nie potrzebne mi było ustawienie odnośnie zgodności systemów.

Jeśli to nie pomoże to może zainteresuj się jakąś alternatywą ? Na przykład AQQ lub WTW. W AQQ masz skórkę przypominającą GG 7.7 :slight_smile:

Pozdrawiam.

karina32 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.