Błąd autoryzacji

Cóż na wstępie zaznacze że przeszukiwałem forum i nie znalazłem odp :stuck_out_tongue:

Wiec rozpoczne od tego że owy błąd na etapie autoryzacji(jest to ostatni etap{chyba}) przy podłączaniu do internetu poprzez modem na numer 0202122 lub nr.tlena występuje błąd połączenia. Wszytkie firewalle antywirusy i zapora jest wyłączona i to samo. coz z tym błędem się głowiłem 2 dni i stwierdzilem moze linia zepsuta albo cos wiec kupiłem usługe orange buisnnes modem huawei e220 (tak swoją drogą ciekawe rozwiązanie z tym modemem huawei e220 wszystkie sterowniki w modemie miłe zaskoczenie {no-cd} :smiley: ) no i na złość tak samo na etapie autoryzacji błąd połączenia :frowning: aha jest to ogólnie laptop dell. jeszcze dodam ze byłem w serwisie w orange i oni załamują ręce nie wiedza co moze byc przyczynom (to są jakies pierdoły wiec sie nawet nie dziwie) na dodatek jeszcze pytałem wszystkich znajomych to jeden mi powiedzial że może porty zablokowane ale jak sprawdzilem takim programem to tam wlasnie duzo portow otwartych jest :9 juz nie wiem co moze byc przyczynom za wszelką pomoc serdecznie dziękuje (myślę że opisałem owy problem dosyc dokładnie ale oczywiscie odp na kazde pytanie:)

A wpisałeś poprawnie nazwę uzytkownika i hasło? :wink:

Napewno dobrze była wpisywana chyba ze sie mylę l: ppp h: ppp ??? nr 0202122 a w orange to tylko trzeba kod pin

ahorn proszę poprawić temat na konkretny używając opcji Edytuj