Błąd Błąd Run Time visual C ++ oraz zwalniający komputer


(Luk Tworek) #1

Mój problem przedstawia sie następująco.

Po uruchomieniu komputer działa bezproblemowo przez kilka godzin. Po tym czasie pojawia sie problem w postaci:

  • po otwarciu firefoxa pojawai sie tylko czyste okno ( kompletnie białe) z napisem na dolnym pasku : Zatrzymano. Pojawia się również komunikat, po otwarciu okna, że wystapił błąd. Pojawia się również opcja z wysłaniem raportu, po kliknięciu wyślij pojawia się komunikat, że wsyłanie nie było możliwe bo komputer nie ma połączenia z internetem ( windows pokazuje, że wszystko jest z połączeniem w porządku). Po restarcie wszystko wraca do normy.

  • nie mogę się zalogować do programu skyp tzn. pokazane jest okno logowanie ale nawet po paru minutach nie moge sie zalogowoać po restarcie kompa skyp loguje się normalnie.

  • pojawia się od czasu do czasu komunikat o błędzie windows w postaci Run time Visual C ++ error. po kliknięciu na ok komputer zwalnia i to strasznie. To znaczy kursor myszki "skacze" a po kliknięciu na przycisk start, trwa około 2 minut zainm pojawi się pasek z programami.

  • ostatnio dodatkowo pojawił się problem z Mozzilą i Gmailem tzn. Gmail na Mozzili nie działa. Na IE wszystko działa prawidłowo.

Po restarcie komputera jest już wszystko w porządku.

Używam Windows XP z service packiem 3.

Z góry dziękuje za odpowiedź i pomoc. Szczęśliwego Nowego Roku życze.