Błąd botowania instalatora windows

Witam mam problem z bootowaniem płytki z Windowsem jak i z pendrive
specyfikacja mojego komputera
Płyta- GA-G31M-ES2L rev 2.4+układ zintegrowany
Procesor core 2 duo e7400
Ram 2 gb good ram 800 MHz
Dysk Samsung 160 gb nie znam dokładnego modelu
Zasilacz fortron 350 w niepamiętam modelu.
Odrazu przejdę do rzeczy komputer po bawieniu się w biosie bootowaniem automatycznym jak i ręcznym nic nie dało odkąd zainstalowałem linux mint cinamon 18.1 są problemy z bootowaniem windowsa jak i z pendrive i tak z płyty odrazu moge dodać że może to być dysk z powodu dziwnych dźwiękuw jak i zawieszania systemu po paru godzinach użytkowania dysk wydaje dźwięk ćwierkania jak i lania próbowałem też instalować windowsa xp jak i 7 proszę o pomoc.

A na czym polega ten problem? Instalator nie startuje? Zawiesza się? Płyta główna nie widzi pendrive i płyty?

Wkładasz pendrive, włączasz komputer, naciskasz F12 (boot menu), wybierasz bootowanie z pendrive i… co?

https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=56485 tym narzędziem bootuj iso.

Właśnie problem w tym że jak włączam botowania to niby pisze że się bootuje a pużniej się normalnie włącza tak jak by omijało a co do botowania pendrivem jest tak samo tylko że go nie wykrywa przy bootowaniu jak by nie chciał startować

Patryczeq mam linuxa a nie win 7 nie mogę tego uruchomić nawed programem wine

Pod Linuksem do przygotowania pendrive z bootowalnym Windows użyj programu: WoeUSB.

ISO z Windows 10 ściągniesz ze strony MS.

Jak muwie pendrive nie startuje z każdym Windowsem xp 7 10 ale nic tylko linux mi startuje

Napisz jak przygotowujesz pendrive z instalką Windows.

Instaluje windowsa na torentah oczywiście w formacie ISO pużniej formatuje pendrive robię bootowalnego pendrive i prubuje zbotować i nic

Oczywiście prubowałem wszystkich formafuww

Jakiej aplikacji używasz do zrobienia bootowalnego pendrive?

Gpardet a wcześniej jak miałem windowsa rufusem

Nie używaj GParted, tylko WoeUSB. Tu masz poradnik:

Jak muwien czym bym nie bootował jaki by to był format i jaką aplikacją bym nie zrobił bootowalnego pendrive poprostu komputer odmawia posłuszeństa

to z obrazem iso coś nie tak, pobierz inną wersję.

Jak na razie wszystko na to wskazuje, że nie udaje Ci się przygotować poprawnego pendrive.

Niestety ta teoria jest obalona bo już nie ras robiłem bootowalnego pendrive i działał

Mówisz o robieniu bootowalnego pendrive z Windows pod Mintem? Bo to, że ta sztuka udawała się pod Rufusem na Windows, to nic nie oznacza.

Ras wpadłem na taki głupi ale skuteczny pomysł zainstalowałem windowsa w Windowsie i wszystko działało ale z linuxem jest już problem

Problemem jest to, że używasz nieodpowiedniego oprogramowania. Do wypalania ISO z Windows na pendrive pod Linuksem służy WoeUSB.