Błąd - brak dysku

eameqd.jpg

pojawia się np. przy uruchamianiu uTorrent (np., ponieważ może występować częściej, ale jeszcze tego nie wiem)

może to mieć coś wspólnego z tym: uszkodzona-partycja-niedokonczonej-operacji-gparted-t406409.html

cóż to znaczy i jak się tego pozbyć?

Dodane 03.08.2010 (Wt) 0:20

ten błąd wywala prawie przy każdym programie jaki mam zainstalowany (często trzeba kliknąć anuluj kilkadziesiąt razy, potem wszystko jest ok, a programy zdają się działać poprawienie)

co do uTorrenta, to odinstalowałem go, zainstalowałem ponownie, mimo to błąd wciąż występuje

proszę o pomoc, bo już się nie wyrażę, co mnie trafia od tych ciągłych problemów z dyskiem ://

ponowne podłączenie dysku pomogło :slight_smile:

Dodane 15.08.2010 (N) 16:00

reaktywacja tematu… problem wciąż występuje…

wygląda to tak, że jak uruchomię jakąś aplikację i wywali mi ten błąd, to po odłączeniu i podłączeniu dysku problem się niejako rozwiązuje, ale tylko dla tych już uruchomionych aplikacji…

nie uśmiecha mi się uruchamianie wszystkiego po kolei i ciągłe odłączanie dysku, więc jeśli ktoś ma jakieś pomysły, to…

to było po “awarii” dysku (jest odnośnik w pierwszym poście), więc nie bardzo jest do czego wracać…

Dodane 25.08.2010 (Śr) 14:20

rozwiązanie znalazłem tu - http://www.zolved.com/synapse/view_cont … 013_with_p

literę dysku lokalnego zmieniłem z I na D, ale nazwałem czytnik kart literą I, co powodowało problem

teraz jednak chciałbym zjeść ciastko i mieć ciastko, czyli nie mieć błędu i mieć literkę I przy czytniku kart (inaczej nie jest po kolei :smiley: )

pomoże ktoś?