Błąd : Cannot boot from CD ( podczas instalacji )

Nie wiem jak mam wydobyć ten plik z vlite.

Mówisz o pliku bootloadera? Skopiuj pliki na dysk, daj utworzenie obrazu iso i wtedy program sam skopiuje bootloader Visty.

A gdzie znajdę ten plik ? Tak właśnie o ten mi chodzi.

To przecież tłumaczę Ci, włącz vlite, włóż płytę do napędu, wskazujesz mu napęd z 7, potem pokazujesz mu gdzie ma skopiować pliki z płyty. Następnie zaznaczasz mu stworzenie obrazu iso, po lewej stronie klikasz w iso, wybierasz utowrzenie obrazu iso i klikasz utwórz iso/ make iso i wypalasz w Nero np. przy użycoi opcji nagraj plik obraazu z jak najmniejszą prędkością.

Ok, nie rozumiałem tego za bardzo… Już idę to robić.

Tu masz wideo poradnik:

wszystko robisz tak jak na filmie, tylko że w task zaznaczasz samo make iso i na początku wskazujesz napęd z płytą Windowsa 7.

Ściągnąłem vLite i WAIK. Podczas włączania vLite pokazuje mi się następujący komunikat :

beztytuuujf.th.png

Uploaded with ImageShack.us

Co z tym zrobić ?? Proszę o pomoc.

Drze się nadal o brak waik, podpiąłeś iso waik pod daemona i uruchamiałeś instalkę?

Na razie tylko ściągnąłem Waik, jak podpiąć go pod Daemona ??

Instalujesz daemona, po ponownym uruchomieniu kompa i utworzeniu wirtualnego napędu koło zegarka będziesz miał takie białe kółko z niebieską błyskawicą - kliknij na nie prawym przyciskiem myszy, przejdź na virtual devices, device0(no media) i mount image. Następnie pojawi się okno, wskazujesz w nim obraz waik’a i klikasz ok. Teraz czekasz chwilę, aż obraz zostanie zamontowany, wchodzisz w komputer, klikasz ppm na wirtualny napęd, wybierasz otwórz i klikasz dwa razy na setup.exe. Dalej już powinieneś sobie poradzić