Bład Ceryfikatu

Witam , od jakiegoś czasu podczas odpalania przeglądarki (Internet Exploler) pojawia się bład (Wystąpił problem z certyfikatem zabezpieczeń tej witryny sieci Web) po klinięciu ‘’ Kontunuuj przeglądanie tej witryny sieci web ( niezalecane )’’ Stronę da się wyświetlić jednak czasem wyświetla się cześc strony . Na innych przeglądarkach np google chrome wyskakuje komunikat ‘’ nie można połaczyc sie z prawdziwa witryna www.google.pl

Ogólnie żadną inna przegladarką niz internet explorer nie da się korzystać z internetu.Format systemu nic nie dał . Bardzo proszę o pomoc ! 

Data prawidłowa?

Data nie jest prawidłowa

Ale w komputerze czy jest prawidłowa, w prawym dolnym rogu w zasobniku? Jeśli nie to ustaw poprawnie.

Tak data jest prawidłowa z internetu .

Problem wygląda na nietypowy. Jeśli masz program antywirusowy przeskanuj nim komputer, dodatkowo zrób też skanowanie programem malwarebytes anti malware aby wykluczyć infekcje wirusem.

Program nic nie znalazł

Zrób jeszcze pełny skan programem malwarebytes, chyba że już wykonałeś to w porządku. Możesz jeszcze spróbować przywrócić domyślny plik hosts support.microsoft.com/kb/972034/pl lub przynajmniej sprawdzić jego zawartość pod kątem niestandardowych wpisów. W razie wątpliwości możesz wrzucić jego zawartość tutaj, na forum to ocenimy. Dodatkowo sprawdź ustawienia serwera proxy, czy przypadkiem nie jest on ustawiony. A ostatni pomysł jaki przychodzi mi do głowy to możliwy atak na twój router i podmienione wpisy DNS www.pcworld.pl/artykuly/394764/Zmasowany.atak.na.routery.polskich.uzytkownikow.Orange.blokuje.falszywe.DNS.y.html

Podczas pierwszego skanowania program nie odpowiadał po 2 skanowaniu znalazl wirus . Nastepnie system windows zaczął sie aktualizowac po aktualizacji problem ustąpił .