Bład Ceryfikatu


(Kamil7075) #1

Witam , od jakiegoś czasu podczas odpalania przeglądarki (Internet Exploler) pojawia się bład (Wystąpił problem z certyfikatem zabezpieczeń tej witryny sieci Web) po klinięciu '' Kontunuuj przeglądanie tej witryny sieci web ( niezalecane )'' Stronę da się wyświetlić jednak czasem wyświetla się cześc strony . Na innych przeglądarkach np google chrome wyskakuje komunikat '' nie można połaczyc sie z prawdziwa witryna www.google.pl

Ogólnie żadną inna przegladarką niz internet explorer nie da się korzystać z internetu.Format systemu nic nie dał . Bardzo proszę o pomoc ! 


(Longhorn2009) #2

Data prawidłowa?


(Kamil7075) #3

Data nie jest prawidłowa


(Longhorn2009) #4

Ale w komputerze czy jest prawidłowa, w prawym dolnym rogu w zasobniku? Jeśli nie to ustaw poprawnie.


(Kamil7075) #5

Tak data jest prawidłowa z internetu .


(Longhorn2009) #6

Problem wygląda na nietypowy. Jeśli masz program antywirusowy przeskanuj nim komputer, dodatkowo zrób też skanowanie programem malwarebytes anti malware aby wykluczyć infekcje wirusem.


(Kamil7075) #7

Program nic nie znalazł


(Longhorn2009) #8

Zrób jeszcze pełny skan programem malwarebytes, chyba że już wykonałeś to w porządku. Możesz jeszcze spróbować przywrócić domyślny plik hosts support.microsoft.com/kb/972034/pl lub przynajmniej sprawdzić jego zawartość pod kątem niestandardowych wpisów. W razie wątpliwości możesz wrzucić jego zawartość tutaj, na forum to ocenimy. Dodatkowo sprawdź ustawienia serwera proxy, czy przypadkiem nie jest on ustawiony. A ostatni pomysł jaki przychodzi mi do głowy to możliwy atak na twój router i podmienione wpisy DNS www.pcworld.pl/artykuly/394764/Zmasowany.atak.na.routery.polskich.uzytkownikow.Orange.blokuje.falszywe.DNS.y.html


(Kamil7075) #9

Podczas pierwszego skanowania program nie odpowiadał po 2 skanowaniu znalazl wirus . Nastepnie system windows zaczął sie aktualizowac po aktualizacji problem ustąpił .