Błąd cmd.exe przy zamykaniu systemu

Może w połączeniu z aktualizacją windows tak się stało.

Gdzie mam dokładnie znaleść konfiguracje żeby to wyłączyć?

 

 

Dla przykładu, nie instalowałem żadnych aktualizacji dla Windowsa i grafiki, błąd sam się wzią z nikąd.

start/ w okienku wyszukaj programy i pliki wpisz konfiguracja systemu

U mnie dalej to samo. Odinstalowałem sterowniki ze strony Nvidii. Skonfigurowałem tak jak proponowaliście i nic. Bez formata chyba się nie obejdzie : /

Nic nie odsintalowuj tylko wyłącz po prostu uruchamianie i tyle.

Wyłączyłem tak jak mówiliście i problem dalej występuje.

obstawiam flash playera

Uwaga, mam winowajcę całej sytuacji   :!:  Jest nim NVIDIA GeForce Experience.

 

Co należy zrobić? Wystarczy wyłączyć uruchamianie tego programu z autostartu.

 

 

Zmień znajomych.

 

 

To nie jest to.

U mnie problem ustąpił po odhaczeniu NGE (mam nadzieję, że na stałe).

Z pewnością nie chodzi o Flasha, którego ty typowałeś - sprawdziłem to.

Tak, winna jest Nvidia Experience. Wystarczy odhaczyć uruchamianie w msconfig i problem natychmiast znika.

to chyba nie wina nvidia experience tylko jakis konflikt pomiędzy nowa aktualizacją a sterownikami od karty graficznej. Trzeba przeinstalować stery od grafiki i wszystko wraca do normy. Przynajmniej ja tak zrobiłem na stacjonarnym i na lapku.

 

Na lapku mam karrte zintegrowaną, to w sterowniku grafiki intel hd zrobiłem przywróć sterownik (przywróciło do vga) a następnie aktualizuj sterownik i zainstalowało na nowo i już sie komunikat nie pojawia.

Zrobiłem nawet na szybkości format i poinstalowałem najpotrzebniejsze sterowniki i problem dalwj sie pojawił po którymś zamknięciu komputera.

 

Nvidia Experience nie może uruchamiać się przy starcie systemu, to trzeba wywalić jak było napisane wcześniej.

Ale Wy dalej nie rozumiecie? Jak te same sterowniki miałem od 2tygodni, i czego by dopiero teraz był przez nie jakiś problem? Tyle czasu było dobrze a jedyną rzęczą jakà zaktualizowałem był flash player. I póżniej zaczął sie z tym problem.

ja również  mam te same sterowniki od kilku tygodni a wyłączenie  Nvidia Experience w msconfig pomogło. Dzięki za pomoc

 

Sterowniki + aktualizacja windows i powstał ten problem :slight_smile:

Cześć .

Jak się okazuje problem dotyczy prawdopodobnie użytkowników kart graficznych NVIDIA . Należy wyłączyć w autostarcie GeForce Experience (aby nie uruchamiał się wraz z systemem) , i po problemie (rozwiązanie sprawdza się ! ) .

Też z początku myślałem że coś nie tak jest z systemem , i niepotrzebnie narobiłem sobie masę pracy poprzez skanowanie na złośliwe programy it p;

Dziękuje państwu za pomoc borykałem się z tym komunikatem od paru dni. Szukałem rozwiązania problemu wszędzie nawet na stronach microsoftu. Gdy wyłączyłem wspomniane sterowniki NVIDIA pomogło. Mam nadzieje, że problem z komunikatem nie będzie już się pojawiał jeszcze raz dziękuje.