Błąd crc, da się naprawić?

(Meteo200015) #1

Przy wypakowywaniu pliku z winrara wyskakuje mi błąd crc ! "Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku "nazwa pliku" (niewłaściwe hasło?)"

Hasło 100% prawidłowe podaje. W rarze jest plik instalacyjny i folder, po wypakowywaniu całości, tylko folder z zawartością wypakowywuje się a przy pliku instalacyjnym wyskakuje ten błąd. Proszę o pomoc !!

(Danielm86) #2

archiwum jest uszkodzone. Nie ma przypadkiem danych naprawczych? Spróbuj naprawic.

(hevet) #3

Widocznie jednak podajesz niewłaściwe hasło, albo pliki które pobrałeś są uszkodzone. Pobierz archiwum jeszcze raz.

(eyeti) #4

Jeżeli ściągasz jakieś pliki z internetu, wypatruj takie archiwa, gdzie są dodane dane naprawcze.

Wtedy błędy crc udaje się naprawić.

Jeżeli ich nie ma, niestety nie ma innego sposobu, aby archiwum zostało wypakowane bez błędów.

:wink:

(Roman Atka) #5

http://yhu.pl/faq-tutoriale/116544-blad-crc-w-zaszyfrowanym-pliku-co-zrobic.html Zapoznaj się z tym tematem :slight_smile:

(Meteo200015) #6

znaleziono dane naprawcze. Teraz nurtujące mnie pytanie, mam naprawiać każdy po kolei part? czy wystarczy że tylko ten 1 naprawie?

btw; ponowne ściągniecie pliku nie wchodzi w gre xD Ok już wiem postaram się to naprawić dzięki za pomoc wszystkim :slight_smile: