Błąd crc, da się naprawić?

Przy wypakowywaniu pliku z winrara wyskakuje mi błąd crc ! “Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku “nazwa pliku” (niewłaściwe hasło?)”

Hasło 100% prawidłowe podaje. W rarze jest plik instalacyjny i folder, po wypakowywaniu całości, tylko folder z zawartością wypakowywuje się a przy pliku instalacyjnym wyskakuje ten błąd. Proszę o pomoc !!

archiwum jest uszkodzone. Nie ma przypadkiem danych naprawczych? Spróbuj naprawic.

Widocznie jednak podajesz niewłaściwe hasło, albo pliki które pobrałeś są uszkodzone. Pobierz archiwum jeszcze raz.

Jeżeli ściągasz jakieś pliki z internetu, wypatruj takie archiwa, gdzie są dodane dane naprawcze.

Wtedy błędy crc udaje się naprawić.

Jeżeli ich nie ma, niestety nie ma innego sposobu, aby archiwum zostało wypakowane bez błędów.

:wink:

http://yhu.pl/faq-tutoriale/116544-blad-crc-w-zaszyfrowanym-pliku-co-zrobic.html Zapoznaj się z tym tematem :slight_smile:

znaleziono dane naprawcze. Teraz nurtujące mnie pytanie, mam naprawiać każdy po kolei part? czy wystarczy że tylko ten 1 naprawie?

btw; ponowne ściągniecie pliku nie wchodzi w gre xD Ok już wiem postaram się to naprawić dzięki za pomoc wszystkim :slight_smile: