Błąd CRC w The Sims 3 - Pomocy

Hej !

Mam problem z zainstalowaniem gry The Sims 3. Gra jest oryginalna, wcześniej zawsze wszystko działało bez zarzutów, później miałam format komputera i kiedy chciałam ją na nowo zainstalować już nie dało rady, wykakuje mi Błąd danych (CRC) tu macie obrazek -> http://imageshack.us/scaled/landing/404/beztytuujzu.png … te pliki sie zmieniają ale klikam “Ignoruj to” i instaluje sie dalej, przy czym kiedy instalacja jest prawie skończona zawsze wyskoczy coś czego nie da rady juz ignorować ani ponowić. Proszę was o pomoc !

  • płyta oryginalna zakupiona w sklepie,

  • WIndows 7 (wcześniej XP)

Wyczyść płytę (nie okrężnie), ew spróbuj na innym napędzie. Jeśli masz rysy wzdłuż ścieżek ciężko będzie. Może origin umożliwia ściągnięcie gry po jej rejestracji w ich systemie.

płyte czyściłam już chyba tysiąc razy :frowning:

przed formatem wszystko działało i miała tyle samo rysek co teraz, ale po formacie z XP na Windows 7 już nie idzie :confused:

Spróbuj skopiować zawartość płyty na dysk i z dysku twardego zainstalować. Jeśli nie uda się skopiować, problemem będzie albo stacja dysków albo płytka. Wtedy wystarczy jak pobierzesz z jakiejś stronki grę i zainstalujesz na swoim kluczu. Jeśli będzie to błąd przy instalacji, problem masz z systemem.