Blad crc!

Czesc mam wielki problem! !!

Kazda rzecz jaka nagram ma blad CRC. Nagrywanie jest zakonczone sukcesem, lecz gdy ten film (lub gre) chcem zgrac na dysk w polowie zgrywania (lub instalacji) wyskakuje BŁĄ CRC i nic dalej nie mozna zrobić. To samo dzialo się kumplom jak im cos nagrywalem. Co mam zrobić(moze jakis wirus)?? :frowning: :frowning: :frowning:

1 - Mogą być płyty marnej jakości

2- Nagrywasz za szybko

3 - Kopiujesz zabezpieczone CD np. z grami

4 - Nagrywarka

1 - Mogą być płyty marnej jakości Mozliwe ale kumple maja te same i dziala

2- Nagrywasz za szybko to chyba o to chodz , bo po polaczeniu 1i2 to chyba nato wychodzi

“Mogą być płyty marnej jakości”

mam dokladnie to samo przy plytkach za zeta :evil:, teraz upatrzylem sobie plyty ktore kupuje zawsze i NIGDY jeszcze sie nie zepsula ani jedna z nich (przy nagrywaniu np. obrazu gry przy predkosci 48X),

dobra rada - omijajcie te plytki na kilometry:

  • Msonic

  • Benq (niektore)

  • Bezimienne (po prostu same bez napisow zazwyczaj w supermarketach po 50gr) :wink:

Ile lat ma twoja nagrywarka?? Może już jest wyeksploatowana??

czyja? jak moja to ma troche ponad rok i nadal na gwarancji :smiley: (Lite-On 48x24x48x)

Pytałem o nagrywarkę Łasty :smiley:

nie nagrywaj “w locie”, sprawdz obraz przed zapisem na plycie, sprawdz czy z HDD jest wszysko ok, sciagnij ze strony producenta nowy soft do nagrywarki, nie sadze zeby to byla wina plyt, poczytaj na http://cdrinfo.pl

DZieki nie nagrywarka jest dość nowa 52x32x52x SAMSUNG tylko zaszybko nagrywalem