Błąd D3DERR - problem z grą

Problem pojawia się podczas użytkowania gry Lineage 2. Po pewnym czasie od uruchomienia gra się wyłącza i wyświetla się błąd, jest to zawsze D3DERR_NOTAVAILABLE, ale poprzedzane innymi frazami. Przykładowy błąd:

2009.5.26 15:25:51

OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU : GenuineIntel Celeron Processor @ 2670 MHz with 1023MB RAM

Video : NVIDIA GeForce 7600 GS (8585)

PosCode : LS1:81413:148429:-3469 1/0

CreateIndexBuffer failed(D3DERR_NOTAVAILABLE).

History: FD3DIndexBuffer::Cache <- FD3DRenderInterface::SetIndexBuffer <- USkeletalMeshInstance::DrawSection <- Pawn=21_16.FDwarf35 MeshInstance=Dwarf.SkeletalMeshInstance2752 MeshName=Dwarf.FDwarf_m000_m00_bh BodyPart=28 <- USkeletalMeshInstance::Render <- UMeshComponent::Render <- UMeshContainer::Render <- FDynamicActor::Render <- Actor <- TranslucentRendering <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

W linijce z D3DERR_NOTAVAILABLE, pojawiało się jeszcze(dalsza część inna, ale chyba już mniej ważna):

-CreateTexture failed(D3DERR_NOTAVAILABLE).

-Error setting display mode: CreateDevice failed (D3DERR_NOTAVAILABLE). Please delete your Option.ini file if this error prevents you from starting the game.

-Resource alloc failed!!(Reason=D3DERR_NOTAVAILABLE)

-Resource alloc failed!!(Reason=8007000E)

Specyfikacja mojego sprzętu jest zapisana wyżej. Dodam tylko, że przeszukiwałem google i trochę for internetowych jednak rozwiązania tam podawane nie pomogły. Przeinstawlowałem kartę graficzną, zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty i directX 9.0c. DxDiag nie sygnalizuje żadnych problemów.

Proszę o pomoc.

Jest to komunikat DirectX że wprowadzone ustawienia graficzne nie są obsługiwane

http://doc.51windows.net/Directx9_SDK/? … D3DERR.htm

Gram na najniższych ustawieniach, mimo że sprzęt spokojnie spełnia wymagane, więc to raczej nie tego kwestia. Chyba, że chodziło Ci o coś innego. Czekam na dalsze sugestie.

baru , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ja ci tylko napisałem, co oznacza ten komunikat, być może gra nie jest poprawnie zainstalowana, oryginał?

Lineage 2 to chyba coś podobnego do WoW’a (pre-paid) ?

To jak może być nie-oryginał ? Pre-paid’a z torrentów ściągnął ?

Nie wiem czy Lineage 2 jest podobny do WoW, nie interesuje mnie to, a ty miedziany łbie nie wcinaj się daleko od tematu, pomogłeś w czymś?

Gra jest za darmo do ściągnięcia z oficjalnej strony L2. Reinstalowałem już grę, nie pomogło.

Starałem się coś znależć ale wychodzi na to, że przyczyna to twoja nie najnowsza już karta grafiki, widocznie ma jakąś niekompatybilność z najnowszymi bibliotekami DirectX, może próbuj coś zmienić w ustawieniach samej karty, ja używam ATI, nie znam się na GeForce, ale nieraz pomaga jakaś zmiana w ustawieniach sprzętu (np. Crysis Warhead za diabła nie chciał się wczytywać na Viście w wersji sterowników 9.2 przy włączonej funkcji Catalyst A.I.). Próbuj, powodzenia!

przestaw sobie w opcjach gry ustawienia grafiki w D3D na OpenDL i wszystko bedzie git.