Błąd danych crc

co zrobić zainstalowałem sobie GTA SAN ANDREAS z płyty DVD i wszystko szło, ale po odinstalowaniu i próbie ponownego zainstalowania gry z tej samej płyty wyskakuje BŁĄD DANYCH CRC i dalej coś z data3.cab co zrobić ??

Złączono Posta : 05.08.2005 (Pią) 3:53

dodam jeszcze ze nie da sie stworzyć obrazu tej płyty w NERO ani skopiować jej na HDD

No chyba niepowinienes sie dziwic , gra jest zabezpieczona .

No a ty masz jak mi sie wydaje kopie ?

wlacz sszybkie pomijanie bledych sektorow danych ,ale watpie zeby potem cos pomoglo i tak dalej bedzie ten blad

To zdecydowanie wina nieoryginalnej kopii - czasem jest tak dziwacznie, że za pierwszym razem czyta, za drugim już nie.

a przeczyściłeś po odinstalowaniu rejestr ?

zrobisz to tym jv16 PowerTools 1.3.0.195

Posiadasz poprostu piracką wersję więc nie wiem dlaczego jestes tak zdziwiony ze nie działa…

niech chłopak zrobi to co napisałem wyrzej jak nie pomorze to…

wy odrazu zakładacie że pirat(nie wykluczam) ale ten błąd wyskakuje też przy uszkodzeniu nośnika, wiem bo miałem tak z orginalną płytą którą ktoś mi zarysował spróbuj zrzucić obraz iso buster-em, nie obchodzi i nie kopiuje zabezpieczeń ale świetnie radzi sobie z odczytem danych z uszkodzonych płytek

slyszalem ze błąd danych CRC wynika ze zniszczenia płyty - zarysowanie itp

Blad crc jest to blad sektorow na plycie …czyli , albo plyta porysowana (zmasakrowana) albo gra jest piracka.

do czasu wyjaśnienia - zamykam

vojtas - proszony o kontak z moderatorem