Błąd danych crc

(Vojtek Sitarz) #1

co zrobić zainstalowałem sobie GTA SAN ANDREAS z płyty DVD i wszystko szło, ale po odinstalowaniu i próbie ponownego zainstalowania gry z tej samej płyty wyskakuje BŁĄD DANYCH CRC i dalej coś z data3.cab co zrobić ??

Złączono Posta : 05.08.2005 (Pią) 3:53

dodam jeszcze ze nie da sie stworzyć obrazu tej płyty w NERO ani skopiować jej na HDD

(Philips Piotr) #2

(Koks497) #3

No chyba niepowinienes sie dziwic , gra jest zabezpieczona .

No a ty masz jak mi sie wydaje kopie ?

(Rikamuru) #4

wlacz sszybkie pomijanie bledych sektorow danych ,ale watpie zeby potem cos pomoglo i tak dalej bedzie ten blad

(Norbertkrajewski) #5

To zdecydowanie wina nieoryginalnej kopii - czasem jest tak dziwacznie, że za pierwszym razem czyta, za drugim już nie.

(Bunio) #6

a przeczyściłeś po odinstalowaniu rejestr ?

zrobisz to tym jv16 PowerTools 1.3.0.195

(Cyberneoxx) #7

Posiadasz poprostu piracką wersję więc nie wiem dlaczego jestes tak zdziwiony ze nie działa...

(Philips Piotr) #8

niech chłopak zrobi to co napisałem wyrzej jak nie pomorze to....

(m89) #9

wy odrazu zakładacie że pirat(nie wykluczam) ale ten błąd wyskakuje też przy uszkodzeniu nośnika, wiem bo miałem tak z orginalną płytą którą ktoś mi zarysował spróbuj zrzucić obraz iso buster-em, nie obchodzi i nie kopiuje zabezpieczeń ale świetnie radzi sobie z odczytem danych z uszkodzonych płytek

(Zielo1986) #10

slyszalem ze błąd danych CRC wynika ze zniszczenia płyty - zarysowanie itp

(Koks497) #11

Blad crc jest to blad sektorow na plycie ....czyli , albo plyta porysowana (zmasakrowana) albo gra jest piracka.

(Monczkin) #12

do czasu wyjaśnienia - zamykam

vojtas - proszony o kontak z moderatorem