Bład daty systemowej

hejka! mam taki głupi problem. niedawno przez przypadek ustawiłem w kompie datę 2005r i gdy po kilku godzinach zauważyłem moją pomyłkę to ustawiłem z powrotem na 2004 i przy następnym uruchomieniu (i powtarza się to do dziś, czyli już ze 2 tygodnie) przy starcie wyskakuje mi ostrzeżenie StyleXP że cofałem zegar. tak samo przy uruchamianiu programów antywirusowych pojawia się problem cofania zegara systemowego i programy nie chcą się odpalić (mowa tu o antywirusach). przeinstalowywałem te programy a problem wciąż się powtarza. dodam że w biosie data jest poprawna, więc zastanawiam się czy gdzieś w rejestrze się to nie pochrzaniło. dzięki za odpowiedzi. narka.

:hahaha: Dziwne, tez przestawialem zegar jak mialem czasowego nortona, ale cos takiego mi sie nie przydarzylo. Z resztą i tak sie nie udało :stuck_out_tongue:

Sprawdź, czy masz włączoną usługe związaną z koordynacją daty systemowej z internetem :smiley:

Tak Kos@ , ale Ty go probowales cofnac z czasu rzeczywistego, a kolega z przyszlosci (2005r) do terazniejszosci…

czyzby problem roku 2005 ?? :smiley: