Błąd dysku C Win 8.0

Witam jestem nowy na tym forum i mam pytanie jak naprawić ten problem? (poniżej przesyłam zdjęcia) 

[Jeśli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie go do właściwego działu]

Również też nie mogłem uruchamiać innych aplikacji jak gra gothic, wczoraj instalowałem o godzinie 00:00 grę twierdza gdzie wyskoczył taki błąd. (BSOD)

Potem już zostawiłem komputer(laptopa) na noc i pisało naprawianie dysku. Dziś wchodzę i mam takie dziwne błędy.

Teraz wszedłem przez tryb awaryjny. Próbowałem komendy chkdsk c: /f ale nie działała na zwykłym, a na awaryjnym nie mogło i się wiersz poleceń zapytał czy przy następnym uruchomieniu naprawić dysk… Niestety nie udało się. :frowning:

 

Jakiś program do naprawy dysku? Nie chcę formatować bo prócz kilku gier i aplikacji mam ważne dokumenty, a nie posiadam nośnika wymiennego.

 

Zrzut ekranu (67).png

Zrzut ekranu (68).png

error.jpg

zanim cokolwiek zrobisz, zabezpiecz ważne dane-skopiuj na USB czy DVD

potem możesz przywrócić system z Recovery-opcja bez utraty danych

Po pierwsze - skombinuj sobie jakąś dystrybucję Live Linuxa, oraz dodatkowy dysk na który skopiujesz sobie te twoje ważne dokumenty.

Po drugie jeśli rozjechały się uprawnienia dla systemu (a na to wygląda) - to być może nie będzie wyjścia innego niż odświeżenia instalacji.

Po trzecie - skoro “Twierdza” wywaliła ci w kosmos ntoskernel - to ja bym sprawdził dysk pod kontem obecności wirusów i innego chłamu. (tu wrócimy do punktu pierwszego, gdzie pod Linuksem możesz sobie uruchomić MBAM i przeskanować dysk C).

 

Napisałem, że nie mam nośników wymiennych. :confused:

Zeskanowałem MBAM naprawiło te rejestry.

Odświeżyłem pc. 

I nie mam żadnego punktu przywracania systemu.

Nadal to samo. :confused: Proszę o pomoc.