Błąd Dysku Google dla Windows - nie udało się wczytać konta

image
Hej!
Znowu mam to samo !!
Ciągle mi pojawia się ten komunikat. Odłącz i odłącz i odłącz… Loguję się ponownie i nic. Kiedyś pomogła reinstalacja, wgrywanie wszystkiego do chmury Google i obciążanie internetu domownikom przez tydzień :stuck_out_tongue:
Ktoś coś, ale to szybko!

Myślisz że konkurencja będzie się całować po rączkach. :smiley:

Zamiast pisać takie teksty, to byś coś podpowiedział, bo mi to potrzebne.

Dysk google i poczta wp? Rozumiem, gdy dysk google i poczta gmail - to uslugi google. W tym rzecz, żeby do konta google gmail dodać konto innej poczty. Myślę, że zintegrowanie kont pozwoli dobrać się do dysku google. W gmailu ustawienia, konta i importowanie.
Nie tak dawno zmieniali zabezpieczenia usług google. Każdy by się pogubił…
Hi hi - mam trzy konta gmail i trzy razy po 15GB dostępnych.

Ja tak mam od… 2011 roku :slight_smile: Teraz coś się dzieje z tym Dyskiem Google i to tylko na Windowsie. Przez przeglądarkę działa i na Androidzie dziala też - tylko ten program do synchronizacji świruje. Mam co prawda ok. 300 MB wolnego na Dysku Google - już chyba kilka miesięcy. Może to być przyczyną? Wątpie w to, bo jeszcze wczoraj (ba, dziś rano xD) było dobrze…

Dam jeszcze video, niepubliczne jest:

O tak, ten program do synchronizacji może zapchać niewielki google drive. Cóż - nie poradzę. Przekląłem programy do synchronizacji od meganz i tam takich. Tylko przeglądarki i ręczne gospodarzenie zawartością hostingów. Mam ich kilka i bezproblemowo.

No, i jeszcze ten Dysk Google jako dysk sieciowy, to byłaby bajka. OneDrive tak można podmapować…

Dyskutowałem trochę z @ThetaETX i nic. Próbowałem wyłączać NextDNS (odinstalowałem), reinstalować 2 razy sam Dysk Google i nici z tego. Może coś u Google’a padło albo ten Windows 11?

@Bogdan_G masz drugie video:

Zapodam tu jeszcze plik loga diagnostycznego:
drive_fs_391.txt (57,6 KB)
Może tu jest ukryte źródło i przyczyna problemu…

Gdy po hotmail nastał gmail, to od tego czasu zacząłem korzystać z poczty i dysku. Jeszcze z XP zainstalowałem raz dysk google i miałem same problemy, a to przez blokowanie jakichś skryptów, a to przez kłopotliwe aplikacjie i zapora blokowała dostęp do dysku google. Tak z 12 lat po odinstalowaniu dysku google z komputera, do dziś mam wiekopomny spokój. Zawsze w przeglądarkach mam dostęp do google drive, uploaduję, pobieram, zmieniam kolejne komputery i nie mam problemów. Być może jedno udostępnienie pliku na chomiku mogło być powodem ograniczeń. Restrykcje windows 10 i 11, to już przesada. Prędzej @iJuliusz mógłby znaleźć przyczyny problemów z zainstalowanym dyskiem google. Masz udostępniania dużo, bo dużo jest Ciebie na YT - chociażby. Pewnie, że wchodziłbym do zapory i patrzył się dokładnie, co blokuje, w reguły wychodzące i przychodzące.
Trop z jakimś dnsami też mógłby być trafiony. Pobierz complete internet repair - przewiń do portable edition, https://www.rizonesoft.com/downloads/complete-internet-repair/
wypakuj, uruchom wersję x64, zaznacz dokładnie tak:


Zaznaczyłem na czerwono. Klikniesz w GO! - potem po naprawie klikniesz w menu file i w reboot windows.

1 polubienie

Zrobiłem i nic. Ja mam folder Dysku Google - ten synchronizacyjny na innej partycji, niż ta systemowa (dysk HDD w komputerze). Może to też być przyczyna?
Pisałem już do Google’a (opcja „Prześlij opinię”.

@iJuliusz wypowiesz się?

1 polubienie

Tu napisz: Społeczność Gmail .

Załącz im tam ten log, są błędy w ostatnich 29 liniach.

Jak tam utworzyć post ?Ja na tel widzę wyszukiwarkę i listę postów.

https://support.google.com/mail/thread/new?hl=pl

nie da się…

A wkleić się nie da, zacytować? Poradzisz sobie? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie da się, bo krzyczą o zasady etc…

Zobacz to:


Co tu narusza zasady??

Może świecenie tym mailem i imieniem z nazwiskiem po całym internecie.

WP raczej słabo filtruje spam 0-day - jak nawet nie otworzysz go; to do innych maili trzeba będzie się nagle regularnie dokopywać, przez 39 maili ze jakimś scamem (wróżki, samotne Ukrainki/Rosjanki szukające miłości na oślep, kryptowaluty, fejkowe bony).