Błąd emule

wyskoczyl mi nagle taki błąd podczas pracy emule:emule/temp/disc.rec.rar z plikeim tym nie jest skojarzony program umozliwiający wykonanie tej czynnosci.skojarz odpowiedni program uzywając apletu opcje folderów w pamelu sterowania. dodam ze dzis czyscilem rejestr jv16 power tools

No to wiem juz co jest przyczyna , przyczyna jest czyszczenie rejestru !!

juz przywrucilem kopie.ja juz nie wiem jak to bezpiecznie usuwac

najlepiej nic nie usuwac jak się nie wie o co chodzi. Do czyszczenia rejestru najlepszy był RegCleaner 4

Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Po zakończeniu dajemy -> Wybierz -> Wybór specjalny - > Pozycje które mozna bezpiecznie usunąć :mrgreen:

Ale to zależy od wersji bo ja mam (nie wiem jaką), i takiej opcji nie ma (albo nie umiem szukać) :wink:

tyle ze ja mam nową wersje power tools i nie ma tam wyboru specjalnego tylko skanowanie dokladne lub normalne no i nie zaznaczone sa na kolorowo pozycje ktore moge bezpiecznie usunąc.jak wyszuka to pisze tylko obok ze blad jest niski sredni albo duzy :?

Złączono Posta : 16.07.2006 (Nie) 19:25

masz taką wersje jak ja?jak usuwasz?jak mam teraz wiedziec ktory wpis powoduje taki błąd zeby drugi raz wyczyscic rejestr ale bez tego wpisu co powoduje ten bład :wink: