Blad explorera i nie reagujaca mysz

witam

oto loigi z mojego drugiego kompa w ktorym wystepuja takie bledy jak, praktycznie zawsze po jakims czasie pracy wyskakuje mi blad explorera (czasami jest to 5 min czasami godzina), pozatym czaami przy wlaczeniu jakiejs aplikacji mysz przetaje reagowac, komp pracuje normalnie, tylko nic sie nie da zrobic z mysza (USB), klawiatura OK. Czasami tez przy zamykaniu systemy wyskakuej blad z niemozliwoscia zapisania pamieci (cos w tym stylu nie pamietam dokladnie). No i ten nieszczeny Spyware Detection Alert.

Prosze o pomoc, oto logi

hjt:

silence

Na początek użyj narzędzia SmitFraudFix z opcji numer 2 w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu.

Przy okazji skasuj jak będziesz w awaryjnym folder:

C:\Program Files\Common Files** {CCA7FD58-08BF-1045-1020-060911060030}**

Poza tym pobierz KillBox, zaznacz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżki:

C:\WINDOWS\SYSTEM32\winzwr32.dll

C:\WINDOWS\system32\drvwoz.dll

Kliknij X czerwony i restart kompa (restart dopiero po usunięciu ostatniego pliku).

Po wykonaniu pokaż nowy log z hjt, SilentRunners oraz c:\rapport.txt

zrobione, oto nowe logi

hjt

silence

raport

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

wpis usuń HJT

ok zrobione, obecne logi wygladaja tak

wielkie dzieki, zobaczymy jak sie komp bedzie sprawowal

jeszcze jakies rozwiazania proponujecie ?

Już Ok :slight_smile:

a czym właściwie jest ten spyware detection alert?? bo ja też to mam…

Złączono Posta : 12.12.2006 (Wto) 7:40

to jakiś ■■■■ od windowsa czy jakiś wirus??

hellyreaper nie odkopuj starych tematów - jeśli są jakieś pytania, proszę poszukać na google.pl, w zasobach Forum a jeśli nie znajdziesz odpowiedzi - założyć temat na Forum, dobrze go nazwać i opisać problem.

Posta kasuję.