Błąd F1 challenge 2007

Witam :slight_smile: Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać ,moze mi ktos pomoze. A więc jak włączam gre po chwili wywala mnie do windowsa :frowning: bład dotyczy chyba ustwien lokalnych (tempory czy cos). Probowałem odinstalowaci ponownie instalowac ale to nie pomaga(czyscilem rejestr ale nie wiem czy to mialo wplyw bo znam sie srednio na kompach). Najgorsze jest to ze na poczatku chodzilo mi wszystko ok ale po formacje dysku dzieje sie jak pisalem :frowning: Nie chodzi mi o tryb gry przez siec tylko normalnie zeby sam pograc. Czytalem w innych postach ze moze dziac sie to wlasnie przez granie w sieci, ale nie gralem nigdy tak. Prosze jak ktos wie to niech pomoze :slight_smile:

Gra oryginał ?

Sterowniki do grafiki są najnowsze ?

DirectX 9.0c jest ?

A więc tak gra jest nie oryginalna :slight_smile: Odrazu z modem 2007 ( to jest przerobka gry z 99-02 roku ) Zainstalowałem wersje uaktualniona czyli F1 challenge 2007. Pisze tak bo w niektorych postach ktore czytalem pytano czy instalowano 99-02 a nastepnie moda 2007 czy odrazu wersje F1 challenge 2007. Podobno ma to jakies znaczenie ale ja sie nie znam i dlatego chce opisac dokladnie co mam na swoim kompie :smiley: Co do strownikow to mam te oryginalne na płycie co dostałen. Jeżeli ci to cos pomoze to komp ma juz z 3lata. DirectX 9.0 jest :slight_smile:

arturos w regulaminie tego forum jest rozwiązanie twojego problemu

Dodaje obrazek błędu <a href=

Nikt Ci kolego nie pomoże, ponieważ jesteś :

P.I.R.A.T.E.M.

Kup oryginał, a może problem sam się rozwiąże.