Błąd facebooka,wyskakująca ,nieskończona pętla w galerii zdjęć

Nie wiem jak sprawa się ma na wszystkich przeglądarkach,ponieważ firefoxa 50 nie używam ze względu na to że jest najbardziej zmuloną przeglądarką(profil świeży,nie ma wirusów). Natomiast sprawa ma miejsce pod przeglądarką firefox 20 i k-meleon 76.Otóż po wejściu do galerii zdjęć,ale nie zawsze,jednak przeważnie,czyli kliknięciu w obrazek na stronie głównej ,otwiera się zdjęcie.Po kliknięciu zamknij powraca do strony,po sekundzie znowu wyskakuje zdjęcie i znowu się zamyka. Czyli nieskończona pętla,to się dzieje tak co 3 sekundy.Jedyna rada to po prostu zamknięcie facebooka i nie klikanie już na żadne zdjęcie
Czy u was jest to samo? Na których przeglądarkach występuje jeszcze ten sam błąd?
Bardzo ciekawe,teraz przez przypadek kliknąłem loguj z facebookiem i proszę znów nieskończona pętla przekierowań. Ten błąd ma miejsce najwyżej pół roku,wcześniej facebook chodził normalnie

Tu jest ten problem opisany dokładniej
https://forum.palemoon.org/viewtopic.php?f=29&t=13005

A więc występuje na przeglądarkach
firefox <45
palemoon 26
k-meleon -wszystkie wersje
u-light

Na których jeszcze? Możecie sprawdzić?
Jak widać zgłoszenie jest z lipca 2015,kolejne sierpień 2016.Ostatnia strona Marzec 2017,ze stwierdzeniem że to błąd przeglądarki? Jak można twierdzić że błąd występuje na wielu przeglądarkach na raz,a serwis jest bezbłędny? To jest jakaś chora filozofia,wymuszać instalację innej wersji przeglądarki,która u mnie nie pójdzie,bo żadna z wymienionych przeglądarek ,na których rzekomy błąd jest naprawiony ,nie działa na windows xp na moim laptopie,czyli nie mogę swobodnie korzystać z facebooka i obejrzeć galerii zdjęć,tylko dlatego że któryś mądry programista z faceobooka nie raczył przez 2 lata zająć się prostym błędem zapętlającym galerie zdjęć?
Chyba trzeba sprawę zgłosić wyżej