Błąd GG.exe

Mam problem otóż z tydzień temu przestało mi działać GG gdy włączam ikonę Gadu Gadu to wyskakuje błąd że brak skrótu GG.exe a w folderze Gadu Gadu nie mam pliku exe ten błąd pojawia się w każdej wersji GG tak więc proszę o radę co mam zrobić aby działało znowu :frowning:

zainstaluj najnowsze GG

http://www.gadu-gadu.pl/pobierz

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

Pobrałem najnowszą wersję i nadal nic

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 11:46

Wydaję mi się że muszę ściągnąć plik exe ale nie wiem skąd

Zainstaluj GG na innej partycji i skopiuj plik .exe do folderu GG którego używasz.

Najlepiej zainstaluj sobie jakiś inny komunikator z obsługą sieci GG, jest sporo do wyboru, a zazwyczaj są to programy bardziej stabilne.

Problem w tym że ten plik exe to tylko skrót

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 13:05

Wiecie może skąd można ściągnąć ten plik exe??

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 13:05

Ten mój plik exe jest pusty

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 13:17

Prosiłbym bardzo o wysłanie pliku GG.exe na mojego maila

nic Ci to nie da, bo gdy instalujesz to plik exe też jest podmieniany z tym nowym.

Jaki skrót ? od kiedy plik aplikacji *.exe to jakiś skrót, a skrót w windows jest określany rozszerzeniem *.lnk a nie *.exe !

No ale jeśli się upierasz to powinien być na twojej poczcie, ode mnie.

Pozdro !!

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 14:47

Poza tym wystarczy wejść w X:\Program Files\gadu-gadu\gg.exe i proszę możesz uruchomić gg, bo sam plik exe ci nic nie da, gg sie nie uruchomi bo będzie potrzebowało bibliotek DLL.

czy masz prawa administratora :?:

To jednak nie rozwiązuje problemu

A próbowałeś odpalić GG przez kliknięcie bezpośrednio na plik GG.exe

odpali tak? Jeśli tak to usuń ikonkę GG z pulpitu i zrób nową

Ale ja nie mam wogóle ikony w folderze po zainstalowaniu

zeskanuj sobie dysk anti-virusem może masz coś co Ci zżera exeki możesz spróbować zainstalować gg w trybie awaryjnym i czy w tedy sie uruchomi

Jak to zrobić żeby był tryb awaryjny?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=71764

A co do GG, to spróbuj przeczyścić rejestr CCleanerem, a potem znów zainstalować (uprzednio usuwając folder GG z skrótami i folderami użytkownika GG [Documents and Settings -> nazwa użytkownika -> Gadu Gadu]).

jak uruchomisz komputer zacznij klikać albo F5 albo F4 nie jestem pewien na zmianę ale musisz to zrobić przed załadowaniem windowsa czyli przed tą planszą gdzie pisze Ci jakiego windowsa wgrywa najlepiej od tego piknięcia głośniczka systemowego klikaj na zmianę przekonaż sie kiedy będzie wybór pamiętaj abys dał z obsługa sieci

Dzięki za polecenie programu problem rozwiązany :smiley: