Błąd GG podczas pisania wiadmości

(Marunde) #1

W zeszłym tygodniu formatowałem laptop. Zainstalowałem XP prof z sp. 2. Zainstalowałem GG (wersja 7.7 build 3669). Działało przez dwa dni ale wczoraj jak chciałem napisać jakąś wiadomość pojawiał się błąd (standardowy błąd windows z opcją wysyłaj lub nie wysyłaj) i automatycznie zamyka GG. Zrobiłem restart i to samo. Usunąłem gg (z rejestru też) i zainstalowałem od nowa, ale to samo się dzieje. Zainstalowałem starszą wersję Gadu-Gadu 6.1.158 ale to samo. Błąd się pojawia wtedy jak chce napisać do kogoś wiadomość. Co jest z moim XP nie tak?? Wcześniej działao bez problemu.

Dodam że obydwie wersje ściągałem z http://www.dobreprogramy.pl

(Attack89) #2

Mam to samo. Wczoraj działało a dzisiaj nie. Miałem zainstalowaną wersję 6.1 i o 23 jeszcze normalnie rozmawiałem. Dzisiaj o 13 pojawia się komunikat o błędzie i GG znika. W wersji 7.7 to samo. Pisałem do pomocy technicznej GG, ale nic konkretnego nie odpowiedzieli a błąd wyskakuje nadal

(Nowy10) #3

zobacz w podglądzie zdarzeń czego dokładnie dotyczy ten błąd

(Attack89) #4

W podglądzie zdarzeń nie znalazłem nic. Wyskakuje ten komunikat, po czym GG znika. Zainstalowałem Adobe Flash Player oraz Shockwave Player, i nic nie pomogło

b75c482b228ca38d.jpg

(Marunde) #5

Dokładnie to samo mam. A w poprzedniej wersji pojawia się standardowy monit windowsowski wyśli & nie wysyłaj.

=========================

Jak masz coś do zakomunikowania, to użyj PW

Monczkin.

(BiałyPL) #6

Usuńcie swój profil z folderu GG (w dokumentach chyba)

Później stwórzcie go od nowa, Powinno pomóc.

(Marunde) #7

Nie pomogło.

Usunąłem nawet wszystko z rejestru i też nic.

(Attack89) #8

To także nie pomaga. Próbowałem już wszystkiego, co tylko możliwe, i nic się nie da zrobić. A najdziwniejsze jest to, że moi znajomi normalnie rozmawiają przez GG.

(Mail) #9

A spróbujcie usunąć flasha i zainstalować go jeszcze raz :wink:

(Pedal28) #10

Zmienicie nazwe pliku flash.ocx na jakot.ocx plik znajduje się tam gdzie zainstowaliście GG powinno pomóc :stuck_out_tongue:

(Marunde) #11

Nie mam takiego pliku.

(Bartez Lazio) #12

zmieńcie nazwe pliku flash.ocx (opcja wyszukaj w pasku start) na np.uuu

Ten błąd spowodowany jest animacjami flash.Dokładnie 2-3 tyg.temu działo sie to samo wielu użytkownikom w tym mnie:)

Po kilku dniach zmianiłem znowu nazwe na flash.ocx i było dobrze do dnia dzisiajeszego.Pewnie za 2-3 dni znowu bedzie ok.

Złączono Posta : 09.10.2007 (Wto) 17:40

zmieńcie nazwe pliku flash.ocx (pasek start opcja wyszukaj) na np.uuu

Ten błąd często sie powtarza ostatnio, u mnie również. Za kilka dni spróbujcie zmienić nazwę ponownie na flash.ocx

ten błąd dotyczy animacji w gg.

(Monczkin) #13

Za chwilę temat wyleci i skończą się problemy z GG na forum.

Chyba temat dotyczy błędu a nie migracji na inny IM.

Jak ktoś jest zainteresowany, to proszę założyć temat.

(Marunde) #14

Dzięki bartezbujal. To działa.

Ale animacje flasha nie działają :frowning:

(tores1977) #15

tak pobierz urlhttp://rapidshare.com/files/61370681/mtr.tpl wstaw do folderu z pluginami C:\Program Files\Tlen.pl\plugins\mtr.tpl później w ustawieniach Menu>Ustawienie Programu>Pluginy i ptaszkujesz kratkę z podpisem mtr.tpl

ps działa tylko od wersji windowsa 2000 do XP nie słyszałem o pluginie na Viste

(Bwatras) #16

dziaaaaała mi też :wink: wielkie fenkju :wink:

(Uzikan) #17

mi znalazło 2 takie pliki... jeden zmieniłem nazwe a drugiego sie nie da. Zmiana nazwy tego jednego nic nie dała

(Marunde) #18

Wyłącz GG.

(Bartez Lazio) #19

coś za coś :smiley:

Na razie musisz sie przemęczyć. Spróbuj jutro zmienić nazwę znowu na flash.ocx . Ostatnio był podobny problem ale za kilka dni sam suie rozwiązał

(Mail) #20

Dziwne, ja jade na gg już 12 godzin non-stop i nic mi się nie stało.

Ale gdy na virtualnej maszynie miałem flasha 8 to gg się nie chciało w ogóle instalować !!

Dlatego zaktualizujcie flasha :slight_smile: