Błąd google - nie można nic wyszukać

Witam. od dzis mam jakisś dziwny błąd w google. Ile razy chcę coś wyszkuać wyskakuje mi taki błąd "Przepraszamy,

… ale Twoje zapytanie przypomina automatyczne żądania generowane przez wirusy komputerowe lub aplikacje typu spyware. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników nie możemy go zrealizować.

Dostęp odzyskasz najszybciej, jak będzie to możliwe, więc ponów próbę wkrótce. Jeśli podejrzewasz, że Twój komputer lub Twoja sieć zostały zainfekowane, skorzystaj z programu antywirusowego lub programu usuwającego szpiegujące oprogramowanie, aby usunąć wirusy lub takie oprogramowanie z Twojego komputera.

Jeśli błąd będzie się powtarzał, problem można rozwiązać, usuwając plik cookie Google, a następnie ponownie odwiedzając witrynę Google. Aby uzyskać instrukcje dotyczące określonej przeglądarki, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej online jej producenta.

Jeśli problem dotyczy całej sieci, więcej informacji można uzyskać w Centrum pomocy wyszukiwarki Google.

Przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że ponownie skorzystasz z wyszukiwarki Google." Zastosowałem sie do wskazuwek i usunąłem cookis i dalej nic. Dzieje sie tak na operze jak i na IE. System windows viśta.Co z tym zrobić bo już nie wiem :frowning:

Witam. To wszystko zależy, czy to sieć lokalna - bo jeżeli tak - to trzeba interweniować u Admina tej sieci. Sam mozesz ewentualnie sprawdzic, czy nie masz wirusów i “ad-aware”-ów. Znam to z własnej autopsji - tzw. odpowiedzialność zbiorowa. Ktoś ma wirusy lub “bawi się” i wszyscy użytkownicy tej sieci są blokowani (“siedzą” na jednym IP). Jeżeli nie jest to sieć lokalna - to tak jak poleca Google - usunąć cookies, przeskanować wszystko jakimś programe antywieusowym(np. Kaspersky umożliwia skanowanie on-line) i na “inne takie” programem np. Ad-Aware (darmowy).

Pozdrawiam. :smiley: