Blad graficzny

Witam. Wystepuje u mnie dosc irytujacy blad graficzny. Oto moj post z innego forum:

bdrd9.png

Witam podczas grania w mira różnych serwerach zauważyłem na swoim kompie dziwny błąd... otocz czasami obraz zatrzymuje sie i pokazuje sie to co na obrazku gdzie kolor czarny to mir oczywiście. Czasem po kilku sek wraca all do normy (i oczywiście b często gleba) ale czasami nie;/ wydaje mi sie ze to błąd sterowników ale zmieniałem je wielokrotnie i zawsze to samo...

co do sprzętu to mam sempa 2600+ na msi k8n neo3 i grafe radzia x550 a win był niedawno stawiany


błąd występuje zarówno wtedy gdy gram w oknie jak i wtedy gdy gram na full ekranie. podczas gry mam odpalonego winampa i w czasie błędy muzyka gra nadal. zdarza sie (dosyć rzadko) ze po odzyskaniu stabilności systemu pokazuje mi komunikat ze nie udało sie przywrócić pełnej sprawności systemu (czy jakoś tak) i wyłącza mi directa (dokładne nie wiem o co chodzi bo w mirze wyrzuca mi wtedy cannot 3d hardware acceleration, a suwak w ppm na pulpit- właściwości- ustawienia- zaawansowane- Rozwiązywanie Problemów jest przesuniety na wylaczenie direct) i konieczny jest restart kompa bo mis niemilosiernie przycina;]


da sie coś z tym problemem zrobić czy nie?? czy pozostaje mi wymiana karty na inna?


dzięki za pomoc z góry;]

do ww wypowiedzi dodam ze mam 2 sloty na grafe na plycie. sprawdzalem karte na zlaczy agp ale nie sprawdzalem inna karta zlacza pcix. u kolegi moja karta smigala az milo (choc moze za krotko testowalem - 10 min stania w miejscu gdzie po 5 sek wywala mi blad;p). no i piszac miejsce wystepowania bledy mam na mysli np takie miejsce:

screnit8.png

prosze o pomoc…

próbowałeś formata? karta nie jest przetaktowana?

Sprawdź temperaturę karty graficznej w jakimś programie np. Everest. Wygląda jakby się coś przegrzewało.