Błąd gry po aktualizacji Games for Windows Live

Problem wiąże się z nową wersją GFWL wydaną kilka dni temu (opisywaną na cdaction.pl/news/15916). Mój komentarz pod tym newsem:

“Niestety, jak na razie ta aktualizacja zmusiła mnie prawie do reinstalki gry. Na szczęście znalazłem jakieś brakujące dll i gra działa, ale nie mogę się w niej zalogować do Windows Live bo nie mogę zainstalować Windows Live ID Sign in assistant 6.5. Błąd który mi wyskakuje to: “praca kreatora (…) została zakończona przedwcześnie z powodu błędu”. Do instalacji tego Sign in assistant zmusza mnie po zainstalowaniu gfwlivesetup czyli najnowszej wersji Windows Live.”

Od tych paru dni trafiłem na 2 stronki gdzie w razie problemów radzą by otworzyć pewne porty, jednak to też nie pomaga. Próbowałem też przy otwartej i zamkniętej zaporze Windows XP (dodając również wcześniej grę SF4 do wyjątków by przepuszczała).

http://global.gamesforwindows.com/pl-pl … Issues.htm

http://support.microsoft.com/kb/908874

Skorzystałem również z metody 2 na tej stronce http://support.microsoft.com/kb/319624/pl ale bez skutku.

Najgorsze jest to że nawet w samej grze po naciśnięciu klawisza Home nie mam możliwości otworzenia okna GFWL by się zalogować. W zamian za to pojawia się informacja czy chciałbym zapisać swój stan gry ale tego też nie mogę. A Windows Live ID Sign in assistant 6.5 nadal nie chce się zainstalować. Ten plik nazywa się wllogin_32.msi więc nie wiem w czym leży problem że przerywa taką instalację?

Gra o której pisze, Street Figter 4, przez około miesiąc działała bez zarzutu do momentu wypusczenia nowej aktualizacji (15.11).

Będę wdzięczny jeśli ktoś pomoże :slight_smile: