Błąd IDE DRIVERS INSTALLATION ERROR

Cześć, właśnie dzisiaj naszła mnie ochota, żeby uruchomić stary komputer. Lecz w biosie przed uruchomieniem systemu widnieje błąd opisany w tytule tematu. Jak ktoś wie jak to naprawić to proszę napisać, będę wdzięczny! 

Jak sądzisz - na podstawie podanych informacji czy w jakiś sposób będzie można Ci pomóc? Moja szklana kula podpowiada, że coś namotane z taśmami (IDE) i zworkami (slave/master).

Chciałem dodać zdjęcia ale wyskakiwały błędy więc masz zdjęcia i jakbyś mógł to podpowiedz mi co tu nie halo. Zdjęcia zapakowane w zipie jakby co :stuck_out_tongue:

 

http://hostuje.net/file.php?id=255f6e899dd4965e704f17de51eaabfb

Na wstępie: wrzucaj proszę zdjęcia na np. postimage.org i podawaj tylko linki, tak będzie wygodniej. Na zdjęciach nadal ciężko… Dysk twardy jest podpięty do tej niebieskiej taśmy? Rozumiem, że druga wtyczka jest nieużywana (na tej samej taśmie)? Z tyłu dysku obok taśmy zasilającej i sygnałowej (tej szerokiej) są zworki. Zobacz jak tam jest ustawione. Są pewnie ze trzy pozycje (MA (Master), SL (Slave) i coś jeszcze… zobacz co tam jest, wyślij zdjęcie. 

Na tej niebieskiej jest podpięty dysk. Zaraz dam odpowiedź co tam widzę.