Błąd "iexplore.exe - Błąd aplikacji" Problem z I. Explorer 8

Mam problem z przeglądarką internetową Internet Explorer 8. Kiedy włączam jakąś stronę internetową(nie ma regóły jaką stronę) wyskakuje błąd:

beztytuuhyh.jpg

Jak to naprawić? Proszę o pomoc!

Jakiego Antywirusa używasz? Przeskanuj kompa Malwebytes antimalware daj jego log a potem log z OTL.

A najlepiej przesiądź się na Firefoxa lub Chrome

Mam avasta chyba 4.8. Możesz objaśnić o co ci dokładnie chodziło

Zupdatuj avasta do wersji 5 ściągnij Malwarebytes Anti-Malware http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html zupdatuj go i przeskanuj komputer potem ściągnij OTL i pozwól mu skanować, loga wklej na wklej.org i daj tu link.

I najlepiej przestań używać Internet Explorera i ściągnij Mozilla FireFox lub Google Chrome i używaj jednego z nich.

A co mi to da? przeskanowałem avastem 4.8 i wykryło mi kilka Win 32 Trojan Gen

Antywirusa zawsze się aktualizuje nie aktualny Antywirus jest bezużyteczny a malwarebyte znajdzie reszte infekcji, OTL robi loga za pomoca którego można sprawdzić czy zostały jakieś infekcje. Jestem dosyć pewny że to z IE ci się dzieje przez wirusa ale IE jest najgorszą przeglądarką jest powolna i mało bezpieczna Chrome i Firefox są o wiele lepsze.

Jeżeli nie chciałeś pomocy to po co pisałeś ja tu ci próbuje pomóc a ty…

Pojawił się nowy problem. Klikam dwa razy na ikonę Explorera pojawia się okno po czym się samo wyłącza(ok. 2 sekundy).

Dopóki nie zrobisz tego co ci kazałem nikt nie będzie w stanie ci pomóc a jeżeli widzisz że IE tyle problemów robi to chyba rozumiesz że to syf?

Więc albo zmień przeglądarkę albo daj logi o które prosiłem i zaktualizuj Avasta. Ale przegląderke itak powinieneś zmienić no ale cóż to tego cie nikt nie zmusi

Nie wiem co się stało ale problemy ustały.