Błąd Instalacja XP

Instalowałęm koledze XP najpierw w biosie sformatowałęm dysk c z windowsem potem utworzyłęm nowy na windowsa no i zaczełęm instalacje zaczeło sie kopiowanie plików i tera pytanie te pliki kopiuja sie z krazka czy komputera i jak sie kopiowały to wyskoczył błąd nie mozna skopiowac tego pliku potem znowu nie mozna skopiowac tego pliku i tak z 4 razy potem juz główne okno instalacji i znowu błedy prosze pomózcie to chyba z innej cd zainstalowac chodzi mi o windowsa xp profesional pomocy

Stawiam na uszkodzoną płytkę z systemem.

Pliki kopiuja się z płyty. Masz ją może uszkodzoną. :?

Jak formatowałeś w biosie dysk.

Formatowanie partycji systemowej zrób za pomocą płyty XP.

Konfiguracja kompa.

Zrób instalacje tak.

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic … 540#180540

Możliwe że uszkodzona płyta CD z XP jak piszą koledzy,jak również pamięć.

Wyczyść także napęd CD,możliwe że źle odczytuje.

no chyba macie racje moze płyta uszkodzona bo jak kopiuje pliki to pisze nie mozna skopiowac i tak pare razy ale dysk ce formatuje no usuwam go w biosie tam i zastepuje nowym potem na niego wgrywam windowsa xp no ale płyta moze uszkodzona ale dziwi mnie to jak u siebi instalowałem kiedy to działało ok no cóz moze sie popsuło

moze w D O S -sie a nie w BOIOSIE - tu mozesz zmienic tylko ktory cdrom bedzie butowalny ( moze zle wgrywasz system )

Jeśli masz dwa napędy optyczne, odłącz drugi i spróbuj z pierwszego instalować zainstalować system.

Jeśli problem się powtórzy odepnij pierwszy i próbuj z drugiego.

:okulary:

mi sie chyba wydaje ze to płyta jest zrabana i dlatego te błedy nigdy z takim czyms sie nie spotkałem ale dzis bede robił jese raz z nowa cd zobaczymy

róniez miałem taki problem, gdy podczas kopiowania plików z krążka na dysk, i wyskakiwały błędy, a przyczyną było uszkodzona pamięć !!

Witam temat mozna zamknac moja przyczyna to uszkodzona cd z instalacja windowsa ale z innej zainstalowałęm bez błędów i wszystko działa dziekuje

Zamykam