Błąd instalacji Corel PSP X4


(Maveux) #1

witam sciagnalem sobie wersje testowa programu Corel PaintShop Pro x4 z serwisu dobreprogramy, i podczas instalacji gdy pasek dojdzie do 31% wyskakuje taki oto błąd:

Error 1904.Module c:\Program Files\Corel\Core Paintshop Pro X4\PSPPThumbShellExt.dll failed to register. HRESULT -2147024770.

mam do wyboru PONÓW i jest to samo, PRZERWIJ, przerywa proces instalacji, IGNORUJ instaluje sie dalej i nie problemow, program dziala raczej bez problemow, czyli jest wszystko OK, zamierzam kupic pelna wersje i pewnie tez sie to pojawi, ale jak sie to zignoruje to wszystko jest ok i w zwiazku z tym mam pytanie co oznacza ten blad i czy moga z tego wyniknac jakies problemy pozniej w uzytkowniu tego programu bo zamierzam jednak kupic pelna wersje.

pozdrawiam.


(Dimatheus) #2

Hej,

Oznacza to, że jedna z bibliotek nie mogła być poprawnie zarejestrowana w systemie. Mogą być z tego problemy, ale pewnie w jakiejś specyficznej sytuacji; albo w ogóle może się nie dziać nic niepokojącego - w wersji testowej - jak sam piszesz - nie dzieje się bowiem nic niepokojącego. W każdym bądź razie jeśli instalujesz program na systemie Vista bądź Windows 7, koniecznie, zamiast uruchamiać instalację z dwukliku, uruchom program jako administrator - prawy przycisk myszy na pliku i z menu kontekstowego wybierasz polecenie Uruchom jako administrator.

Pozdrawiam,

Dimatheus