Błąd instalatora Windows, nie mogę nic zainstalować


(Bartolini234) #1

Odinstalowałem dziś AVG, by zamienić go na wersję Internet Security. Po tej operacji nie mogłem już nic zainstalować, dodatkowo przeglądam internet bez jakiegokolwiek połączenia internetowego-Windows nie widzi żadnych. Próbowałem przez cmd.exe sposobem podanym przez MS ale nie działa.

da się to załatwić w miarę bezbolesny sposób?


(Bogdan_G) #2

Poczytaj to: http://traxter-online.net/problemy-z-pr … ndows-msi/


(Bartolini234) #3

Nie pomaga, dalej pojawia się błąd podczas instalacji i nie można jej dokończyć.


(Bogdan_G) #4

Wyłącz Kasperskiego i zobacz, czy internet wrócił. Bo może być, jak tu: http://forum.pclab.pl/topic/615579-Kasp … e-z-netem/


(Bartolini234) #5

Nie mam Kasperskiego, na ten moment nie mam nawet antywirusa, tylko MBAM, którym przeskanowałem po tej akcji z AVG dla bezpieczeństwa, bo nie byłem tego pewien. Nic nie wykrył. Może to być wina programu do usuwania AVG(AVG remover)? Bo to jego używałem do odinstalowania go. Net cały czas działa, teraz mam już połączenia sieciowe w trayu(wcześniej ich jakby “nie widział” system, ale sieć była).


(Bogdan_G) #6

Wyszukaj, co zostało po AVG w systemie. Pousuwaj i użyj Ccleaner. Sprawdź w usługach, czy on tam jest, jak będzie, to wyłącz i potem usuń usługę. Sprawdź, czy jest jeszcze w autostarcie - w opcjach Ccleaner.


(Bartolini234) #7

Przeczyściłem czym się dało, AVG IS się zainstalował już bez problemów(aczkolwiek na domyślnej konfiguracji, z toolbarami, więc je wywalę).

Dzięki za pomoc :wink: