Błąd Karty graficznej? DirectX

Witam. Wczoraj przy próbie odpalenia NFS Rivals po filmie wstępnym wszystko się zawiesza i wyskakuje powyższy błąd.

Instalowałem Najnowsze sterowniki do Rivals, sprawdzałem również sterowniki karty graficznej i również sa aktualne o co może chodzić?

 

Jest weekend chcieliśmy trochę pograć a tu niespodzianka z góry dzięki wszystkim za pomoc 

Pozdrawiam serdecznie 

15902709_1317862694953518_1117127281_o.jpg

Wygląda jakby problem leżał po stronie sterowników do karty. W menadżerze urządzeń nie ma żadnych pytajników, wykrzykników przy podzespołach?

O tą zakładke ci chodzi? Tak jak widac nie ma nigdzie oznak braku czegokolwiek ;/ 

 

 

1111.png

edit:

Pościągałem kilka sterowników i teraz wywaliło coś takiego: 

 

 

Btw. Na pulpicie po zainstalowaniu mam wersje 32 i 64 bitowa gry NFS . 64 wgl nie rusza - cały czas czarny ekran. Może to jakaś podpowiedź? 
mam system 64 bitowy Windows 7 ultimate 

na 32 bitowym tak jak wcześniej odpala ale nic dalej. Ktoś naprowadzi? Wyszukiwarka google niestety nie pomaga ;/ 

 

 

A to nieznane urządzenie w Menedżerze urządzeń? Ja bym całkowicie odinstalował obecne sterowniki, uruchomił komputer ponownie i zainstalował jakieś starsze sterowniki.

nie mam pojęcia ale to raczej nie ma wpływu? skoro znajduje się w kategorii inne urządzenia. 

 

Panowie cos jest na rzeczy! Teraz po próbie instalacji Carbona a następnie gdy odpalam program wywala taki błąd:

 

 

Ktoś mi powie o co tutaj chodzi? bo trace do tego cierpliwość od rana się z tym borykam 

Jest w inne urządzenia bo system nie ma do tego sterownika i nie wie co to jest. Kliknij na tym PPM>Właściwości i wybierz zakładkę Szczegóły a następnie z rozwijanej listy Identyfikator sprzętu i podaj nam to co wyświetli się w ramce.

Wykazało coś takiego. Nie kojarzy mi się to z niczym.

1111a.png

 

edit: z tego co wyczytałem jest to sterownik płyty głównej

Fakt to urządzenie nie powinno mieć wpływu na grafikę. Sprawdź partycję systemową przez CHKDSK na obecność błędów.

Zainstaluj DX

https://download.microsoft.com/download/8/4/A/84A35BF1-DAFE-4AE8-82AF-AD2AE20B6B14/directx_Jun2010_redist.exe

 

oczywiście po pobraniu i uruchomieniu tego pliku najpierw nastąpi jego wypakowanie później odpal z dxsetup.exe i rozpocznij instalację.

Wyskakuje jakiś błąd. Wszedłem w wskazane pliki i zobaczcie zawartość myślę żę ten pierwszy plik ma ciekawą zawartość i pomoże rozwiązać problem :
DXError:
 

 

 

I drugi plik, tutaj nie znalazłem nic ciekawego ale wrzucam całość według godziny podczas instalowania DX 
 

 

Bez tytułu.png

Więc sprawdź stan usługi kryptograficzne w services.msc.

Stan jest “uruchomiono” 

Kurcze gdzieś się z tym spotkałem nie pamiętam rozwiązania ale wydaje mi się, że problem był z prawami admina. uruchom jeszcze raz ten dxsetup.exe z prawokliku jako Administrator.

Rzeczywiście po odtworzeniu z prawami jako administrator dało się zainstalować bez błędu 

 

Ale niestety nic to nie dało - nadal ten sam błąd gra nie chce się uruchomić 

 

Trzeba zainstalować Origina może być podobno offline ale musi być zainstalowany. Fix masz upięty Tutaj

https://www.youtube.com/watch?v=jA272Ykxy9w

 

 

Dzięki wielkie!

Jednak ten fix nie działa - aczkolwiek wystarczyło zainstalowanie origina i gra działa normalnie po uruchomieniu przez oryginalny plik gry.

 

Pozdrawiam serdecznie!