Błąd katalogów w Windows XP

Otóż mam problem z Windowsem. Kiedy włączy mi się komp i pochodzi gdzieś z 5 minut nagle wyskakuje mi błąd: zasoby systemowe nie wystarczają do ukończenia żądanej operacji albo za mały przydział do utworzenia tego polecenia. Wtedy nie mogę wejść do niektórych folderów. A gdy w folderze do którego da się wejść włączę np piosenkę automatycznie wychodzi mi z windowsa i pokazuje mi się tzw ekran śmierci. Wówczas muszę zresetować kompa. I używam go teraz tak cały czas. Mało tego strasznie mi się spowolnił i nie chodzi tak jak wcześniej. Warte podkreślenia jest także to, że niedawno uruchomiłem tu internet a i przy okazji sciągnołem i zainstalowalem antywirusa Kaspersky 2010. Robiłem aktualizację i od tego czasu zaczęły się pojawiać problemy. Komputer był tak spowolniony, że musiałem odinstalować antywirusa. Jedank to niewiele pomogło. Wie ktoś może jak naprawić ten błąd wykluczając robienie formata ?

może masz zapełnioną partycję systemową lub to wina wirusów:)

Spisz komunikat po ekranie śmierci.

Jeżeli system się na tym nie zatrzymuje, podczas startu komputera (w momencie “podsumowania” systemu - tabelka z danymi) wciśnij F8 i wybierz “Wyłącz automatyczny restart…”.

Dokładnego tekstu nie pamiętam, ale poczytaj te opcje, znajdziesz.

System wystartuje, popracuj, doprowadź do sytuacji w której masz BSOD, spisz komunikat i daj go tu.

@marroz28,

To na pewno nie wina pełnej partycji systemowej.

dzieki za pomoc. problem rozwiązałem robiąc formata