Błąd - Kerio Personal Firewall

Witam, mam świeży system system WinXP. Zainstalowałem kilka programów w tym Kerio Personal Firewall, Easy Cleaner, Diskeeper, Kaspersky, AutoPatcher i kilka innych. Czyściłem rejestr i zbędne pliki Easy Cleanerem (jeśli to ma znaczenie) i po jakimś czasie zauważyłem że podczas startu systemu pojawia mi się błąd jak na screenie.

plik.th.jpg

Nigdy z takim się nie spotkałem więc proszę o pomoc.

wywal kerio i zainstaluj sygate personal firewall (wygląda an to iż efektem czyszczenia (rejestru/niepotrzebnych plików) dochodzi do niestabilnej pracy systemu i programu, używasz najnowszej wersji progsa ?? przeinstalowanie programu nic nie daje ?? niewykluczone jest też również kolidowanie z inną aplikacją…

Przeinstalowanie nic nie daje. Używam wersji Kerio P.F. 2.1.5 już od kilku lat na komputerze stacjonarnym. Kupiłem laptopa i też na nim chciałem zainstalować. Skutki widoczne są na screenie. Myślę o postawieniu WinXP na nowo, może to pomoże. Dodam że na stacjonarnym kompie ten problem nie występuje.

witam- słuchaj tez tego uzywałem program dobry! ale! brakuje do niego antyvira! j

a wiec przesiadłem sie na COMODO Internet Security - wniosek - JEST SUPER

ten program jest za free , masz antyvira,zapore +ochronę kompa za darmo i PL

zmień a zobaczysz ze nie bedziesz załował !!

http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Internet-Security,Program,Windows,12952.html

Jest do pobrania wersja 32-bit i 64-bit a ja mam win xp 32-bit ale procesor 64-bit. Którą mam ściągnąć? Nie znam się za dobrze na tym, ale cos mi mówi ze te 32 bit tyczą się windowsa…

Pozwolę dodać swoje 5 groszy ;]

Odinstaluj co trzeba, użyj później CCleanera.

Może czas zmienić zabezpieczenie na komputerze?

Proponuję tego antywirusa albo ten pakiet.

Oba programy są w wersji trial.

Z bezpłatnych polecam Comodo Internet Security.

Przypominam, że to jedynie moja sugestia. Produkty sprawdzałem sam i mam do nich zaufanie. Do dziś mam noda i jestem zadowolony.

Narazie sprawdzę CIS, bo wygląda naprawdę ciekawie. Czytałem opinie że antywir słaby, ale sądzę że jak się trochę pomyśli to nie trzeba więcej, bo przecież zawsze można w razie wątpliwości przeskanować jakimś dobrym skanerem online. Dzięki za rady

Pozdrawiam

Pobierasz aplikację pod wersję systemu.

W razie gdybyś chciał przeskanować dysk to polecam Dr.WEB CureIt! i Malwarebytes Anti-Malware.

Dodam jeszcze, że osobiście korzystam z zestawu Eset NOD32 + Outpost Firewall Pro i jestem zadowolony. polecam również Outpost Security Suite , bardzo dobry pakiet zabezpieczający.

Pozdrawiam ;]