Błąd klawiatury num lock i caps lock

Witam

Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim problemem, dzień po formacie (windows home edition) na laptopie fujitsu siemens pojawił sie dziwny problem

z którym nie mogę sobie poradzić. Chodzi o klawisze caps lock i num lock, kiedy włączam klawisz num lock podczas pisania hasła do windowsa

czy w wordzie exelu gdziekolwiek klawiatura sama wpisuje mi cyfrę “1” lub “11” a kiedy włączam klawisz caps lock to wpisuje mi “5” lub “55” dzieje się to automatycznie. Nie rozumiem dlaczego próbowałem już wiele sposobów np. usuwałem klawiaturę w menadżerze urządzeń, podpinałem klawiaturę na usb, przywracanie systemu, chkdsk, i nic nie pomogło. Jest jeszcze jeden objaw ale nie wiem może tak powinno być, kiedy podpiąłem klawiaturę na usb i kiedy włączałem num lock albo caps lock to włączam mi się on również na laptopie w odwrotną stronę było to samo.

Bardzo proszę o pomoc macie jeszcze jakieś pomysły żeby to naprawić bez formatowania?

Pytanie 1, Windowsa instalujesz z płyty od producenta czy jakieś inne źródło? Sterowniki od płyty głównej do FS, instalowałeś?

windows oryginalny od producenta sterowniki również orynał od producenta