Błąd 'Kreatora znajdowania nowego sprzętu' zw. z drukarką

Witam. Niedawno odebrałem komputer z naprawy (wymiana podzespołów: karta graf, płyta główna, proc).

I gdy chciałem skorzystać z drukarki, po odpaleniu jej wyskakuje właśnie kreator znajdowania nowego sprzętu… ale nie tak jak powinien.

Tzn. tak:

85075864.png

Klikając ‘Zakończ’, trefny kreator włącza się ponownie. I tak do bólu.

Model mojej drukarki: HP Deskjet F380.

Przed naprawą wszystko było ok. Przeinstalowywałem już sterowniki 3 razy. Ale nic nie pomogło.

Menadżer urządzeń po włączeniu drukarki pokazuje 3 nowe urządzenia:

74774825.png

Tak więc, szukałem w googlach, i nic nie znalazłem.

Nie chciałbym znowu oddawać komputera do naprawy. Nie dość , że stracę cały tydzień a akurat jest mi komputer potrzebny to jeszcze na innych drukarkach, zapewne wszystko byłoby ‘OK’.

Proszę o pomoc w sprawie. Pozdrawiam.

uniek73 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

dwie opcje

  1. zmień port USB na inny i zobacz czy wtedy zainstaluje

  2. na inne urządzenia i swojej drukarce kliknij prawy i zainstaluj ręcznie sterowniki tzn poszukaj i powiedz mu że to są ok

pozdrawiam

Kris

Możesz też odinstalować stery i zainstalować je ponownie przy odłączonej drukarce (chyba że już robiłeś to przy odłączonej).

@Scripter1 Już to robiłem.

@kewy 1. Robiłem. 2.jak to ‘na inne urządzenia’ ? szczerze, nie jest zrozumiałe dla mnie to co napisałeś :confused:

aha, i gdy już instalator się ‘włączy’ i próbuje zainstalować (CD ze sterami jest w napędzie) wyskakuje po chwili:

sasdax.png