Błąd krytyczny - klawiatura

Gdy podłączam klawiaturę wyskakuje mi błąd krytyczny. Co zrobić aby ten błąd zniknął i klawiatura normalnie funkcjonowała?

Jaka klawiatura (PS2, USB oraz jaki model), jaka płyta główna i system? Czy odłączyłeś inne klawiatury i odinstalowałeś od nich oprogramowanie? Jak w trybie awaryjnym z nią?

Klawiatura: Logitech Media Keyboard 600, USB. Płyta główna: Asus P5B. System: Windows XP Professional SP3.

Innych klawiatur do tego komputera nie podłączałem jeśli o to chodzi, a w trybie awaryjnym nie próbowałem, ale czy to by coś dało?

Próbowałem także odinstalować i ponownie zainstalować sterowniki i nic. Oprogramowanie mam do niej zainstalowane ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

Zmień port USB (najlepiej na pracujący w standardzie 2,0) odinstaluj i zainstaluj ponownie sterowniki od kontrolera USB. Czy inne urządzenia podłączane do portów USB nie powodują podobnych problemów ??

Podłącz klawiaturę do USB wbudowanego w kompa, nie używaj HUB-ów USB - czyli żadnych rozdzielaczy.

Problem rozwiązany. Było coś nie tak ze sterownikami i co bym nie zrobił i tak by nie działało. Dlatego przeinstalowałem system.