Błąd krytyczny na windowsie XP SP2

Witam mam dotyczacy blad http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=132385&highlight=0x00000024

gosc napisal mu rozwiazania choc u mnie sie nieda :frowning:

Gdy chce wejsc w windowsa odrazu mam niebieski obraz…na trybie awaryjnym to samo :frowning: Niewiem co mam robic pomozcie!aktualnie siedze na linuxie :c

Stalo sie to wszystko po zmniejszeniu dysku C programem Partition Magic:(

no to po prostu przywróć system.

niby jak mam przywrocic system jezeli nawet niemoge do niego wejsc?Zatrzymuje mi sie na niebieskim obrazie i stoji… pls o pomoc :slight_smile:

Czy twój komunikat jest taki sam? Wpisz go dokładnie.

Spróbuj z konsoli odzyskiwania: chkdsk [dysk] /p /r

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 16:43

Wpisz kod błędu

Lub tutaj

dokladnie to mam taki blad *** STOP : 0x00000024 (0x00190203, 0x82AB55B0, 0xC0000102, 0x00000000)

a wiersza polecen niemoge rowniez otworzyc

Nadal prosze o pomoc :frowning:

poczytaj

Jak coś znajde dam znać…

ok poczytam … jezeli cos znajde na rozwiazanie mojego problemu dam znac :slight_smile:

@UP

i jak tam znalazles cos? bo mi sie nie udalo : (

Nie możesz odpalić konsoli odzyskiwania (zabootować płytke z Windowsem - > R)? To spróbuj podłączyć dysk do innego kompa przez kabel (jeśli masz) i wtedy wykonać polecenia z wiersza.

Dobra dzieki za pomoc :slight_smile: Jutro zbotuje bo aktualnie plytki niemam ;p jak by co to jeszcze tu odpisze :slight_smile: do jutra

Ostatni post

Albo odpal konsole odzyskiwania -> płytka Windows-> wciskasz “R” po pierwszym ekranie (gdy załaduje część plików instalacyjnych).