Błąd krytyczny podczas odinstalowywania Tune up

Tak jak w temacie wyskoczył mi błąd krytyczny 1721

Jak usunąć ten program ? Jest to wersja TuneUp Utilities 2008

mb2707 , pochwal się, jak usuwasz ten program (klik na aplikację uninstall czy przez Panel Sterowania).

Prubowałem i tego i tego i zawsze to samo jest

Zainstaluj go na nowo i spróbuj ponownie ja korzystam z wersji portable i jestem zadowolony.

Probowałem i ten sam błąd wyskakuje a tak pozatym ten program utworzył mi kopie bezpieczeństwa systemu i też bym chcialo to jakoś wywalić bo system troche dłużej startuje bo pojawia się okno wyboru systemu choć mam tylko jeden system.

Ma ktoś jakieś pomysły jeszcze ?

Możesz spróbować programem Revo Uninstaller chociaż wątpię, żeby nim się udało, bo on również używa wbudowanego uninstallera aplikacji. W każdym bądź razie spróbuj którymś z programów odinstalowujacych.

A jednak pomogło he he dzięki

Tylko jeszcze jedno ten program stworzył kopie bezpieczeństwa i przy starcie systemu jest wybór który system wybrać jest coś takiego

Microsoft Windows XP professional

Microsoft Windows XP professional (Tune Up kopia bezpieczeństwa)

i po paru sekundach automatycznie uruchamia się ten pierwszy tylko, jak to też usunąć lub zlikwidować te okno

mb2707 , musisz edytować plik boot.ini, jeśli nie chcesz, aby wyświetlała się ta kopia bezpieczeństwa.

A w jaki sposów i gdzie się on znajduje

mb2707 , wejdź w Start->Uruchom… i wpisz c://boot.ini. Najlepiej będzie, jak wkleisz zawartość tego pliku na forum.

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /noexecute=optin /fastdetect /TUTag=J2WYXM

mb2707 , z tego co widzę, to w pliku nie ma wzmianki o tej kopii…

Hmm właśnie też to zauważyłem :frowning: