Błąd krytyczny systemu..:(

Witam!! U siorki na kompie instalowałem system tydzień temu, wszystko śmigało jak trza, do czasu wyskoczył aż wyskoczył komunikat o takiej treści przy włączaniu kompa:

STOP:c000021a

(błąd krytyczny systemu)

Proces systemowy Windows Logon Process zakończył się niespodziewanie ze stanem 0x0000135 (0x00000000 0x00000000)

System został zamknięty.

Co to jest dlaczego tak się stało??:(:(:frowning: Pozdrawiam! Ps. System to Windows XP

Brak Net Framework

szukanie…

Hm… nie bardzo rozumiem :frowning:

Pewnie qasx chciał przez to powiedzieć, żebyś zainstalował najnowszy NET Framework :smiley:

Pozdrawiam

Za dobreprogramy.pl

Jednym słowem zajrzyj na dobreprogramy.pl i tam użyj opcji szukaj w celu znalezienia NETFramework (ewentualnie użyj aktualizacji systemu).

No zajrzałem, ale problem w tym jak mam to zainstalować, skoro nie mogę włączyć kompa bo wyskakuje ten komunikat więc w jaki sposób mam to zainstalować?

Ten komunikat pojawia się przy ładowaniu systemu czy kiedy ?? Może będzie to szło zainstalować w trybie awaryjnym

A próbowałeś ostatniej znanej dobrej konfiguracji?

Tak ten komunikat pojawia sie przy ładowaniu systemu :(:(, więc nie bardzo wiem jak to zainstalować:(:frowning:

jak wejdziesz w tryb awaryjny to też nie idzie zainstalować ??

Nic nie idzie :frowning: cokolwiek bede robil czy awaryjne urochomienie wezme i tak wyskoczy ten komunikat. :frowning:

A nie możesz przeinstalować systemu jeszcze raz? Ewentualnie uruchomić komputer z dysku instalacyjnego. Tam będzie się pytał czy naprawić system. Dasz mu na nie. Wykryje teraz zainstalowane systemy i zapyta się ponownie nowy, czy naprawa. Dasz mu na naprawę.a on wyczyści wszystkie pliki systemowe i zainstaluje wszystkie urządzenia na nowo.

zajrzyj tu i tu

Witam mam pytanie odnośnie tego błegu czy bład krytyczny systemu moze byc wina rozkrecenia kompa ? prosze o jak najszybsza odpowiedz moze byc na gg 8965126 :stuck_out_tongue: