"Błąd ładowania systemu...."


(Murmeniusz) #1

witam

pewnego piknego dnia ściągałem sobie film (176mb). gdy go chciałem uruchomić, po kliknięciu na niego, zresetował mi się komputer.i niestety się nie dał uruchomić. przy uruchomieniu komputera wyskakiwał mi napis:"Błąd ładowania systemu...." i musiałem zrobić reinstalkę aby móc cokolwiek zacząć pracować z kompem. w załącznikach dodaję:

  1. zdjęcie (sorki za jakość bo robione aparatem cyfrowym kiepskiej jakości) - tuż po tym jak wyglądał ekran startowy - tylko tyle mi się pojawiło po włączeniu komputera. ach, pod napisem "boot from cd" miałem jeszcze napis:"Błąd ładowania systemu...." (aparat już tego nie objął)

  2. zdjęcia komend, jakie próbowałem wpisać próbując coś uratować z konsoli odzyskiwania (nie znam się na tym do końca więc może złe komendy wpisywałem)

prośba jest taka:

czy ktoś miał już do czynienia z ów komunikatem:"Błąd ładowania systemu...."? da się naprawić taki błąd BEZ instalki systemu? próbowałem przez konsolę ale mi nie wyszło :confused: awaria systemu nastąpiła na pewno na wskutek uruchomienia tego nieszczęsnego filmu. czy jest to możliwe żeby wirus miał 176mb?

załączone obrazki:

http://img174.imageshack.us/my.php?imag ... 148fh6.jpg

http://img402.imageshack.us/my.php?imag ... 238ra3.jpg

sprzęt: AMD Sempron 2200 Box, Gigabyte GA-7Vt600p-rz,ram 256 400mh,radeon 9250 128 mb 64bit, windows xp+sp2

dziękuję z góry pięknie za odpowiedzi :slight_smile:


(Mail) #2

A cóż to za film ściągałes?

Dodawałeś jakis nowy sprzęt do komputera, zmieniałeś coś?


(Murmeniusz) #3

to był jeden z odcinków “władców móch”. ściągałem go bearsharem. a żadnego nowego sprzętu nie dodawałem. tym bardziej mnie to dziwi :confused: