Błąd logowania do Microsoft Teams

Czy do Microsoft Teams loguję się emailem i hasłem takim jak do głównego konta Microsoftu bo wpisując tak wywala mi błąd? Poza tym co zrobić żeby za każdym razem przy włączaniu laptopa nie pytało o hasło do Microsoftu?

Nie wiem choć się domyślam. :crystal_ball: :mage:

Spróbuj wpisać login i hasło wolniej niż zwykle, potem zmusić do wypełnienia obu pól np. KeePassXC.

Jak Teams odrzuci login/hasło po obu podejściach, to może błąd jest w bazach danych Microsoftu (bez obejścia kontaktu z pomocą techniczną gdy zawiedzie formularz zmiany i resetowania hasła lub zmiany loginu).

Spróbuj tak:

Lub sprecyzuj jaka aplikacja wyświetla prośby z wykluczeniem Teams i ekranu powitalnego Windows (który niby jest jakimś plikiem exe).

Stosując rady z artykułu to one nie dają rezultatu - chodzi o wyłączenie logowania do konta microsoft przy każdym włączaniu laptopa. U mnie nie ma w ogóle pola do zaznaczenia/odznaczenia Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło .

To trzeba pogrzebać jak się to pole obecnie przywraca.

Niestety pole z powyższego artykułu : Aby zwiększyć zabezpieczenia zezwalaj na logowanie za pomocą funkcji windows hello itd. jest włączone i wyszarzałe czyli nie da się tam wejść i tego wyłączyć.