Błąd logowania kontem microsoft do systemu

Witam, miałem na laptopie jedno konto - konto microsoft, nie działał mi sklep windows (nie widział połączenia internetowego) to postanowiłem założyć inne konto - konto lokalne (myślałem że tam będzie działał sklep windows). Cały czas miałem ustawione żeby automatycznie się logował (bez wpisywania hasła), gdy założyłem konto lokalne uruchomiłem ponownie i chciałem wejść do konta microsoft i pisze że hasło nie poprawne czy coś w tym stylu i podaje coś o resetowaniu hasła microsoft. Dziwne, zalogowałem się do konta lokalnego (przed chwilą utworzonego) i wchodzę na stronę microsoftu i loguje się do konta za pomocą e-maila i hasła tego co próbowałem do kompa i się zalogowałem.

Mój komp nie widzi konta microsoft :/ 

Jakbym nie utworzył konta lokalnego i użył opcji wpisywania hasła przy każdym uruchamianiu to bym nigdy nie uruchomił kompa :frowning:

 

PS: kiedy wchodzę do panelu sterowania -> konta i bezpieczeństwo rodzinne -> konta użytkowników -> zarządzaj innym kontem i jest tylko konto lokalne na którym teraz jestem i konto gość (wyłączone), a konto microsoft gdzie?