Bład logowania sie na poczte e-mail

Posiadam konto mail na www.poczta.pl, do niedawna działało bardzo dobrze, jakiś tydzień temu jednak pojawił się spory problem.

Po wpisaniu odpowiedniego maila i hasła strona zamiast przekierować mnie do konta ładuje na nowo stronę startowa serwera. Dwa dni potem z ciekawości zrobiłem tam nowe konto, które działa bez zarzutu. Outlook ma tez problemy z połączeniem się z serwerem.

ciasteczka wyczyszczone, przeglądarka zaktualizowana, antywirus działa, historia przeglądarki skasowana.

Błąd pojawia się na każdej przeglądarce i na rożnych komputerach.

Problem zgłoszony odrazy do działu Pomoc tamtejszego serwisu jednak bez odpowiedzi z ich strony.

Proszę o szybka odpowiedz ponieważ na tego maila mam przesłane pilne faktury

 

Skoro  oni nie  potrafią  ci pomóc  to  tu  liczysz  na  cudotwórcę ?

 

Jedyne  co mi przychodzi  na   myśl  to źle  wpisywane  hasło. Skorzystaj z  opcji przypomnienia/zmiany hasła.

 

https://www.poczta.pl/mail/index.php/ppl/auth/chgpass

15dragon, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

 

Nie tyle co nie mogą a jeszcze tego nie zrobili (czekam dokładnie tydzień), nie szukam cudotwórcy a kogoś kto miał podobny problem i go rozwiązał lub kogoś kto w jakikolwiek sposób pomoże mi wejść, przynajmniej na chwile, na pocztę. 

Zresetowanie hasła nic nie daje, wpisując prawidłowy mail mogę wpisać prawidłowe hasło lub zupełnie przypadkowe znaki i zawsze będzie to samo