Błąd 'Mail Delivery System' podczas wysyłania wiadomości

Wygrałem w konkursie organizowanym przed wp.pl. Dostałem maila w którym zostałem poproszony o przesłanie danych osobowych, więc odpowiedziałem na tego maila i wyskoczył błąd ‘Mail Delivery System’ wiecie może skąd się to bierze? 

 

majtaj25, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

 

Podaj całą treść tego zwrotnego maila. W niej  jest podany powód niemożności dostarczenia wiadomości.

proszę 

post-255474-0-14569400-1394963465_thumb.

Wygląda na to, że prawdopodobnie pomyliłeś się podczas wpisywania adresu e-mail we fragmencie przed znakiem “@”.

tylko że ja odpowiadam na tego maila… nic nie wpisuje 

Próbowałeś wysłać wiadomość z innej skrzynki (np. GMaila). Dodaj kopię wiadomości o wygranej, poinformuj, że masz problemy z wysłaniem odpowiedzi ze skrzynki na WP i wyślij taką wiadomość. Jednakże to wygląda, jakby WP wysyłało wiadomości za pomocą funkcji PHP i podało nieprawidłowy e-mail do odpowiedzi (jako nadawca).

Używasz programu pocztowego? Sprawdź czy masz włączone szyfrowanie w ustawieniach serwera SMTP.

Ja mam pocztę  w Gmail, założyłem konto w wp i wysłałem takiego maila. to samo 

Opisz swój problem w wiadomości e-mail i wyślij ją na adres wp@wp.pl