Błąd Microsoft Visual C++ i Kerio, proszę o sprawdzenie loga

Od paru dni wyskakuje mi dziwny błąd, po pierwszym automatycznie pojawia się drugi i tak w kółko.

1:

Microsoft Visual C++ - Runtime library

Program: …am Files\Sunbelt Software\Personal Firewall\assist.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusal way. Please contact the application’s support team for more application.

Klikam OK i pojawia się:

2:

Sunbelt Kerio Personal Firewall has detected and blocked an intrusion attempt of type Code injection. The technical details about the attack are provided in the window below:

INTRUSION ATTEPMT BLOCKED

Intruder: c:\winnt3237796.exe

Technical details about each intrusion incident are very useful to Kerio. Please allow that information to be transmited to Sunbelt for further analyis. Only the contents of this window will be sent to Sunbelt.

Zazanaczam: Allow the technical details to be transmited to Sunbelt a następnie Zamknij.

Po chwili znowu pojawiają się te 2 błędy :confused:

Najlepsze jest to, że nie mam nigdzie tego pliku winnt3237796, na dysku C codziennie pojawiają mi się ikony winnt… i nie mam pojęcia skąd one się biorą.

Prosiłabym także o sprawdzenie moich logów. Nie wiem co znowu z tym kompem się dzieje.

Dzięki i pozdrawiam!

Z Hijacka

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Start => uruchom => cmd => wpisz

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuń:

Pliki i foldery zaznaczone kasujesz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.