Błąd Mozilli Firefox

Mam olbrzymi problem z moją przeglądarką… Urzywam Mozilla Firefox 1.0.1 pl i przed chwileczkąwchodze sobie do niej jak gdyby nigdy nic, a tu wywala mi sie błąd i nie chce sie otworzyc… odinstalowałem ją, wyzuciłem z rejestru, uruchomiłme kompa i zainstalowałem jeszcze raz ale tym razem jak klikam na ikonke lisa to komp mysli troszke i nic nie robi:( nawet błędu nie wywala, czy ktos wie o co w tym biega?? próbowałem wszystkiego, a Mozzila jest moją ukochaną przeglądarką, proze o pomoc

Jakiego rodzaju to był błąd, z jaką informacją?

PS Tytułuj bardziej zrozumiale tematy.

to był błąd wewnętrzny firefoxa cos od flasha bo ja miałem zainstalowaną wtyczke do blokowania reklam, tylko że przedtem działało… i nagle przestało

a czy IE dziala -sprawdz

IE działa własnie z niego klikam teraz

Powiem tak,

jeśli nikt Ci w tym temacie nie pomoże, radziłbym szukać pomocy na specjalnym forum Mozilli. http://www.mozillapl.org/forum :slight_smile:

dzieki

Witam,

Podobne miałem przy Mozilli, bo zainstalowałem jakiś dodatek,

który oczywiście powinien się dać odinstalować, ale nie dał. :wink:

Kochana Mozilla. :lol:

Pomogła dopiero zabawa w katalogach z profilami, to znaczy usunięcie pliku dodatku ręcznie.

O profilach: http://mozillapl.org/projekty/Szko%B3a/Profile?v=21r

dokładnie maniooo, tez tak zrobiłem i działa ale i tak uwarzam mozzile za najlepsza przeglądarke

Tu jest lokalizacja katalogu który trzeba wywalic by zainstalowac jeszcze raz mozille po błedzie zwiazanym z dograniem nowej wtyczki:

C:\Document and Settings\Nazwa Usera\Dane Aplikacji\Mozilla

polecam wywalic ten folder a później zainstalowac świerzego lisa

Witam,

A ja nie polecam, bo tracisz cały profil: maile, książkę adresową itp…

Wystarczy odszukać konkretny plik wtyczki i tylko ten jeden plik usunąć.

Trzeba było troszkę więcej poczytać. :wink:

wiesz ja to raczej impulsowy jestem, ale musze z tym walczyc :wink: masz racje własnie odczuwam skutki mojej niecierpliwości

Do błędów z wtyczkami został stworzony tryb Safe Mode, pozwalający uniknąć utraty profilu.

Start - Wszystkie programy - Mozilla Firefox - Safe Mode