Błąd mysql fetch array( );

Witam serdecznie, wyskakuje mi taki błąd :  Warning : mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in c:\usr\krasnal\www\cwiczenia mysql = ksiazka\register.php  on line  126

 

 A oto 126 linijka mojego kodu  php : 

$zapytanie=mysql_query("INSERT INTO users(id_user,imie,login,password,email,date,website)VALUES('','$imie','$login','$haslo','$email',Now(),'$website')");

Nie wiem co robię źle. Do tej pory zapytanie działało bez zarzutów, postanowiłem trochę dodać kodu php no i się zaczęło :frowning: Proszę o pomoc. 

Rozpocznij migrację do mysqli, gdyż mysql jest przestarzały i wkrótce (a może już) zostanie usunięty.

Jeśli próbujesz uzyskać wyniki z INSERT, nie dziw się, że otrzymujesz błędy.

Czyli “po ludzku” chodzi o to, że zapytanie SQL “INSERT INTO” nie zwraca jako wyniku tablicy (to robią zapytania typu “SELECT FROM”), a gdzieś w kodzie PHP masz użycie funkcji mysql_fetch_array - zapewne na wyniku powyższego zapytania (INSERT), co jest bezsensowne i generuje ostrzeżenie.

Mysqli to już też przeszłość. Poczytaj o PDO i prepared statements, a później o sql injection. Jak widzę zmienne wpakowane w zapytanie SQL to mną targa :smiley: