Błąd na partycji powodujący restart komputera

Witam!

Jestem tu nowy i to jest mój pierwszy post na tym forum więc jakby coś było nie tak to sorry.

Więc lecimy… Otóż mam problem z moim rzęchem :wink: Komputer dość często mi się restartuje albo całkowicie wyłącza. Podczas grania albo bez powodu. W dzienniku zdarzeń wychodzi na to że jest to to problem z dyskiem a mianowicie z jedną z partycji. Pisze tak

. Więc jak nakazuje tak robię a tu znowu się zaczyna…

i dalej jest coś o deinstalacji tego woluminu ale ja tego nie włączałem bo boję się że jeszcze bardziej mu zaszkodzę. Próbowałem tę partycję defragmentować ale mam kolejną przeszkodę w postaci komunikatu

i koło się zamyka ;( Nastawiłem się na pełen format z usunięciem wszystkich partycji ale czy to coś da? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Mój sprzęt:

ECS P4M800PRO-M

Intel Celeron D 3.06

HDD Sagate 160 GB (na dysku partycja z błędem) + WD 160 GB

1,5 GB RAM

ASUS AH3450 256 mb

W wierszu poleceń wpisz:

>> Enter

Później wpisz w wierszu poleceń

>> Enter

Wolumin E był zmieniany taki komunikat wyskoczył ale nadal nie mogę uruchomić chkdsk pokazuje to samo (cytat nr 2)

jarro90 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif