Błąd nagrywania płyt DVD -RW w K3B

Mam taki problem że za nic na świecie nie potrafię nagrać płyty DVD -RW z +RW już nie ma problemu. Co może być taką dziwna anomalią?

http://id.wklej.org/s/9690

Jakieś pomysły?

pzdr

Wcześniej działało? Jak tak to spróbuj cofnąć wersję dvdrtools

Napęd obsługuje DiscAtOnce? Spróbuj zmienić Na SessionAtOnce.

Właśnie nie działało… Na -RW nigdy mi nie działało…

A są takie które tego nie obsługują z nowych? Nagrywarka Samsunga 203B czy jakoś podobnie

Tego nie miałem, własnie to zainstalowałem

Napęd Ci siadł, oddaj na gwarę. To typowy objaw dla Samsunga 20x.x

U mnie na Benq DW 1650 też za nic w świecie nie mogę wypalić dvd-rw. Z dvd+rw problemów nie ma, podobnie z płytkami pojedynczego zapisu. Nie jest to wina napędu - w windzie działa bezproblemowo. Próbowałem k3b w Mandrivie, teraz od 7.10 mam Kubuntu. Każda wersja ma z tym problemy.

Dokładnei.

Sprawdzę możę Gnome Baker czy ten Brasero zadziałają… Ale dziwne żeby tak odrzucało ten format…

Nie masz co sprawdzać. Też próbowałem, ale z tego co pamiętam, to są one na jednym silniku tylko nakładka graficzna się zmienia.

Może zróbcie upgrade firmwaru nagrywarki. Na początku też miałem problem z nagrywaniem pod linuxem. Nie mogłem nagrać żadnej płytki i upgrade pomógł, teraz śmiga wszystko bez problemu.

Znajomy mi podpowiedział, że w Nero dla Linuxa nie ma takiego problemu. Będę miał chwilę, to ściągnę trial, przetestuję i napiszę co i jak.

Hmm właściwie to dla mnie żaden problem bo i tak jak kupuje to mogę kupować plusy, ale gorzej jak ktoś przyjdzie z płytą czy coś…

Spróbuj to Nero.

Nie po to inwestowałem w OS żeby teraz instalować Nero :stuck_out_tongue:

Już Wam mogę powiedzieć, po nagraniu kilku płytek, ze w Nero problem nie występuje.

Wada: cena około 80 złotych.

Spróóbuj nagrać dvdrecordem spod konsoli.