Błąd "Nazwa pliku jest nieprawidłowa " podczas zapisu zdjęć

(kamilooo_34) #1

Witam, Panowie od dłuższego czasu borykam się z problemem zapisu zdjęć, mianowicie kiedy np. chce zapisać zdjęcie z google’a grafika, poprzez “zapisz obrazek jako” dostaje komunikat “Nazwa pliku jest nieprawidłowa” , lub nawet przy zapisie zdjęcia  na komputer z messengera facebookowego, także dostaje taki komunikat, nie zależnie od tego jaka jest nazwa pliku,już bardzo różne próbowałem i to samo.

Tutaj screen :

http://imgur.com/bIJhAtG

(rgabrysiak) #2

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

(mrFreeze) #3

Dziwne może jakieś wirusy nie mam pojęcia

Przeskanuj ADWCleaner uruchom z prawokliku jako Administrator. Najpierw Szukaj następnie usuń

(Djzon) #4

kamilooo_34 - to bardzo proste… Musisz skonfigurować poprawnie: Zabezpieczenia Systemu Windows

(kamilooo_34) #5

djzon co konkretnie mam skonfigurować ?

Z tego co gdzies wyczytałem, problem może stwarzać Comodo którego używam.

(Djzon) #6

1.Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o błędzie, prawdopodobnie nie masz niezbędnych uprawnień do zapisu w domyślnej lokalizacji. Można albo zmienić uprawnienia do domyślnej lokalizacji lub zmienić tę lokalizację.

1. Sprawdź dysk czy nie zawiera błędów.

1. Czy ścieżka nie jest za długa?

(kamilooo_34) #7

Przy zapisie wybieram gdzie chce zapisać, i ani na pulpicie ani w dokumantach nie można, to samo. To nie jest mój laptop, staram się pomóż znajomej, nie mam go nawet u siebie żeby go sprawdzić. Ona sama nie bedzie wiedziałą jak sprawdzić to czy tamto :wink: ok narazie dziękuje za pomoc