Błąd "Nazwa pliku jest nieprawidłowa " podczas zapisu zdjęć

Witam, Panowie od dłuższego czasu borykam się z problemem zapisu zdjęć, mianowicie kiedy np. chce zapisać zdjęcie z google’a grafika, poprzez “zapisz obrazek jako” dostaje komunikat “Nazwa pliku jest nieprawidłowa” , lub nawet przy zapisie zdjęcia  na komputer z messengera facebookowego, także dostaje taki komunikat, nie zależnie od tego jaka jest nazwa pliku,już bardzo różne próbowałem i to samo.

 

Tutaj screen :

 

http://imgur.com/bIJhAtG

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Dziwne może jakieś wirusy nie mam pojęcia

 

Przeskanuj ADWCleaner uruchom z prawokliku jako Administrator. Najpierw Szukaj następnie usuń

kamilooo_34 - to bardzo proste… Musisz skonfigurować poprawnie: Zabezpieczenia Systemu Windows

djzon co konkretnie mam skonfigurować ?

 

Z tego co gdzies wyczytałem, problem może stwarzać Comodo którego używam.

1.Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o błędzie, prawdopodobnie nie masz niezbędnych uprawnień do zapisu w domyślnej lokalizacji. Można albo zmienić uprawnienia do domyślnej lokalizacji lub zmienić tę lokalizację.

 

  1. Sprawdź dysk czy nie zawiera błędów.

 

  1. Czy ścieżka nie jest za długa?

 

Przy zapisie wybieram gdzie chce zapisać, i ani na pulpicie ani w dokumantach nie można, to samo. To nie jest mój laptop, staram się pomóż znajomej, nie mam go nawet u siebie żeby go sprawdzić. Ona sama nie bedzie wiedziałą jak sprawdzić to czy tamto :wink: ok narazie dziękuje za pomoc